editace firmy

Přesná kalkulačka s.r.o.

Web: www.presna-kalkulacka.webnode.cz

Společnost malého rozsahu se zaměřením na živnostníky a drobné podnikatele, nabízí externí vedení účetnictví a mzdové agendy s možností docházení k Vám do kanceláře. Pro OSVČ máme připraveny nadstandardní služby v podobě poradny a drobných administrativních úkonů (smlouvy, žádosti, obchodní dopisy apod.). Samozřejmostí je možnost zastupování na úřadech.

Hodnocení firmy Přesná kalkulačka s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

Přesná kalkulačka s.r.o.
Provaznická 90
Ostrava

Tel.: 733300506
Mobil: 420733300506
E-mail: presnakalkulacka@seznam.cz
www.presna-kalkulacka.webnode.cz


Další firmy z rubriky Peníze

 1. Přefinancování hypotékdetail

  Na Záhonech 73, Praha
  Přefinancování (někdy také přeúvěrování) umožní velkou úsporu Vašich financí. Jste v situaci, kdy máte několik půjček a nevíte co s tím? Několik poplatků, několik starostí, často nevýhodné půjčky, které Vás stojí hodně peněz?

 2. ČMR - hypoteční, s.r.o.detail

  Francouzská 171/28, Praha 2
  Informační web o hypotékách, firma poskytuje nebankovní hypotéky.

 3. Finanční poradenství - poradenství Finance-Les.czdetail

  K Novému Dvoru 217/37 Praha 4, Praha 4
  Nabízíme profesionální finanční poradenství. Provedeme analýzu vaší současné finanční situace a připravíme osobní finanční plán, který vám ušetří i vydělá peníze. Stabilizujeme vaši aktuální finanční situaci. Naše poradenství vás připraví na budoucnost. Finanční poradenství Finance-Les.cz vám navrhn

 4. Financování bydlenídetail

  Milánská 419, Praha
  Projekt financování bydlení vznikl za účelem sdělovat jednoduché a srozumitelné informace o možnostech pořízení vlastního bydlení. V dnešní době je tato cesta velice žádaná především mladými lidmi.