editace firmy

DECAPULP

Web: http://decapulp.cz/

DECAPULP - výrobce nasávané kartonáže. Výroba a prodej zakázkových i standardizovaných výrobků z nasávané kartonáže např.: palety, proložky pro fixaci rolí a barelů, proložky na víno, proložky na ovoce, UN certifikované obaly pro chemii, ochranné obaly pro elektroniku a domácí spotřebiče apod.

Hodnocení firmy DECAPULP:
Fotogalerie firmy DECAPULP:
Nasávaná kartonážProložky na ovoceProložky pro přepravu lahvíProložky pro přepravu lahví
Rubriky:

Kontakt:

DECAPULP
U Apolla 801
Vsetín

Tel.: +420 605 184 738
Mobil: +420 605 184 738
E-mail: pkral@decapulp.com
http://decapulp.cz/


Další firmy z rubriky Průmysl a výroba

 1. AREAL SYSTEMS s.r.o.detail

  Dobrovského 74, Brno
  Tiskneme nástěnné, stolní, plánovací kalendáře, diáře nebo novoročenky. Vytiskneme Vám vaše vlasní návrhy, nebo můžeme nabídnou připravené šablony do kterých jen vložíme vaše fotografie (logotyp) - fotokalendáře.

 2. VEKAMAF spol. s r.o.detail

  Klapkova 731/34, Praha
  Plechová střešní krytina s přírodním kamenným posypem gerard je přesně tím, co hledáte. Je velmi lehká, mimořádně odolná proti povětrnostním vlivům, dodáváme ji v mnoha barevných odstínech a sedmi tvarových modifikacích.

 3. Čalounictví Růžičkadetail

  Stránského 2a Brno, Brno
  Firma Čalounictví Růžička poskytuje nejen tradiční čalounické práce, ale také čalounění dveří, interiérů a výrobu čalouněných lůžek a matrací na míru. Dále nabízí drobné stolařské práce a opravy starožitného nábytku. Vhodný dekór, barva a materiál se vybírá z pestré palety potahových látek včetně př

 4. Crubo Praha, s.r.o.detail

  Grafická 950/22, Praha 5
  Vyrábíme a prodáváme mulčovací kůru, štěpku, biomasu, piliny. Zajišťujeme dopravní služby. Vykupujeme dřevní odpad, piliny, štěpku. Crubo Praha, s.r.o.