editace firmy

Biooo.cz, eko-drogerie a biokosmetika

Web: http://biooo.cz

Biooo.cz je prodejní katalog bio-kosmetiky a eko-drogerie se širokým sortimentem přírodních a ekologicky nezávadných produktů vyráběných podle nejpřísnějších mezinárodních norem a standardů. Bio výrobky v sortimentu jsou označeny platnými certifikáty a jsou vyráběny s velkým důrazem na kvalitu produkce.
Výběr značek zastoupených v našem sortimentu: AlmaWin, Alva, Cattier, Diochi, Ecce Vita, ECO Cosmetics, Ecover, Energy, ESI, Eubiona, Farfalla, Florascent, Henna, Plus, Henne Color, I+M Naturkosmetik, Kiss My Face Corp., Klar, Klas, Lavera, Lavere, Logona, London Tea, Lunette, Madara, Malki, Molinard, Mooncup, Mýdlárna Rubens, Namaki, Nasli, Nástroje Zdraví, Natracare, Natur Hurtig, Nobilis Tilia, OTT-Lite, Pukka, Reniu Fiji, Saloos, Sanatur, Santé, Siddhaleppa, Sodasan, Sonett, Spa Magic, Spagyria, Starglide, Tautropfen, Urtekram, Verilux, Vicco Labs, W.I.P., Weleda, Yarrah.

Hodnocení firmy Biooo.cz, eko-drogerie a biokosmetika:
Rubriky:

Kontakt:

Biooo.cz, eko-drogerie a biokosmetika
OD Kotva, Náměstí Republiky 8a
Praha 1

Mobil: +420 774 114 684
E-mail: info@biooo.cz
http://biooo.cz


Další firmy z rubriky Obchody

 1. Čalounictví Růžičkadetail

  Stránského 2a Brno, Brno
  Firma Čalounictví Růžička poskytuje nejen tradiční čalounické práce, ale také čalounění dveří, interiérů a výrobu čalouněných lůžek a matrací na míru. Dále nabízí drobné stolařské práce a opravy starožitného nábytku. Vhodný dekór, barva a materiál se vybírá z pestré palety potahových látek včetně př

 2. Čaje Chelton a Briztondetail

  http://www.chelton.cz/, Praha 8 - Čimice
  Výhradní dovozce pro země Střední Evropy. Kvalitní čaj pro kvalitní život.

 3. WIKUS CZ s.r.o.detail

  Dojetřice 31, Sázava
  Nabízíme pilové pásy: z nástrojových ocelí, bimetalické, tvrdokovové a diamantové a pilové kotouče určené pro sériovou výrobu na rychloběžných pilách. Naše motto: precizně při řezání.

 4. Kola - Víšekdetail

  Křesomyslova 19, Praha
  Horská, silniční a trekingová kola Trek a Gary Fisher - prodej a servis - Servisní středisko Rock Shox - Cyklistické dresy Craft, Bontrager a Trek - přilby Uvex a Trek - boty na kolo Diadora, Bontrager a Lake - batohy Camelbak - komponenty Shimano, Sram, Bontrager, Schwalbe, Fox,