editace firmy

HBC finance - hypotéky bez cenzury

Web: http://www.hbc-finance.cz

Specializujeme se na kalkulaci hypoték, srovnáváme většinu hypotečních úvěrů, které poskytují tuzemské banky. V naší hypoteční kalkulačce si můžete spočítat přesnou splátku hypotéky. Zajímá nás každý poplatek, který musí klient při splácení hypotéky zaplatit. Jako jedni z mála počítáme klientům RPSN (reálnou sazbu hypotéky). Pro naše klienty zajišťujeme maximální komfort při realizaci hypotéky. Téměř z každé 100% hypotéky jsme schopni vytvořit 85% hypotéku a tím zajistit nižší úrok. Klientům můžeme porovnat i další parametry – anuitní vs. degresivní splácení, dospořování k hypotéce a možnost předčasného umoření.

Hodnocení firmy HBC finance - hypotéky bez cenzury:
Rubriky:

Kontakt:

HBC finance - hypotéky bez cenzury
Masarykovo nám. 1484
Pardubice

Mobil: 773779909
E-mail: centrala@hbc-finance.cz
http://www.hbc-finance.cz


Další firmy z rubriky Peníze

 1. Přefinancování hypotékdetail

  Na Záhonech 73, Praha
  Přefinancování (někdy také přeúvěrování) umožní velkou úsporu Vašich financí. Jste v situaci, kdy máte několik půjček a nevíte co s tím? Několik poplatků, několik starostí, často nevýhodné půjčky, které Vás stojí hodně peněz?

 2. ČMR - hypoteční, s.r.o.detail

  Francouzská 171/28, Praha 2
  Informační web o hypotékách, firma poskytuje nebankovní hypotéky.

 3. Finanční poradenství - poradenství Finance-Les.czdetail

  K Novému Dvoru 217/37 Praha 4, Praha 4
  Nabízíme profesionální finanční poradenství. Provedeme analýzu vaší současné finanční situace a připravíme osobní finanční plán, který vám ušetří i vydělá peníze. Stabilizujeme vaši aktuální finanční situaci. Naše poradenství vás připraví na budoucnost. Finanční poradenství Finance-Les.cz vám navrhn

 4. Financování bydlenídetail

  Milánská 419, Praha
  Projekt financování bydlení vznikl za účelem sdělovat jednoduché a srozumitelné informace o možnostech pořízení vlastního bydlení. V dnešní době je tato cesta velice žádaná především mladými lidmi.