editace firmy

přivydělejte si k vašemu příjmu

Web: www.fitokg.webnode.cz

Hledám spolehlivé, komunikativní lidi pro spolupráci s českou prosperující firmou.Pracujeme v oboru zdravotní prevence. Vhodné pro všechny od 18 let, zaměstnané i nezaměstnané, maminky na MD,studenty,důchodce.Zaškolení samozřejmostí.Pište si o více informací.Nezávislý distributor:Kateřina Brázdová (03-003572) Nemějte strach jsem maminka na MD a tahle práce co vám nabízím není žádný podvod...

Hodnocení firmy přivydělejte si k vašemu příjmu:
Rubriky:

Kontakt:

přivydělejte si k vašemu příjmu
Sychrov 127/4
Brno-město

Tel.: +420733761129
E-mail: fitokg@seznam.cz
www.fitokg.webnode.cz


Další firmy z rubriky Práce

 1. Nákupní centrum - katalog e-shopůdetail

  Jilemnického 453/8, Praha
  Více jak 200 e-shopů na jednom místě . Možnost ušetření v řádech tisíců korun na vlastních nákupech . Možnost výdělku . Práce přes internet . Domácí práce . Jedinečná příležitost pro každého stát se svým vlastním pánem . Výdělek na internetu .

 2. Kouč Ing. Stanislav Stejskaldetail

  Sedčice 22, Žatec
  Koučování/kaučinkk/coaching. Jsem profesionální, certifikovaný kouč (PCC) se zkušenostmi vrcholového manažera. Poskytuji individuální a týmový business koučink se zaměřením na využití transformačního potenciálu. Druhou klíčovou oblastí je rodinný a životní koučink.

 3. JobGuru.cz - Vaše pracovní nabídka bude vidětdetail

  Wichterlova 2372/10, Praha 8 - Libeň
  Pracovní nabídka, kterou zveřejníte pomocí JobGuru.cz bude zobrazena v přehledné mapě České republiky (využíváme aplikace GoogleMaps) a zároveň bude odeslána na naši Facebook stránku. Služby portálu JobGuru.cz jsou na dobu prvních 6 měsíců zdarma!

 4. Great Cape, s.r.o.detail

  Vladislavova 1747/16, Praha 1
  SPOUSTA ENERGIE Miroslav Spousta - Osobní kouč průvodce. Doprovázím leadery na jejich cestách ke své síle a při budování silných firem a týmů.