editace firmy

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě

Web: www.zuova.cz

Jsme centrum klinických a hygienických laboratoří, poskytujeme služby pro ochranu zdraví a životního prostředí. Provádíme analýzy a rozbory vody, zeminy, potravin, kosmetiky, měření kvality ovzduší, testujeme materiály pro kontakt s vodou a potravinami, měříme radon, kontrolujeme účinnost sterilizátorů. Jsme specialisté na virologii, imunologii, bakteriologii, diagnostiku mikrobaterií, mykologii, toxikologii. Provádíme očkování při cestách do zahraničí,poskytujeme služby v oblasti pracovního lékařství.Expertí služby v oblasti životního prostředí. Zdravotnická ambulance. Pobočky - Brno, Jihlava, Zlín, Olomouc.

Hodnocení firmy Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě:
Fotogalerie firmy Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě:
Hygienické laboratořeKlinické laboratořeZdravotnické službyLaboratoře - expertní analýzy
Rubriky:

Kontakt:

Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě
Partyzánské náměstí 7
Ostrava

Tel.: 596 200 111
Mobil: 731 691 568
E-mail: zuostrava@gmail.com
www.zuova.cz


Další firmy z rubriky Služby

 1. 23webdesigndetail

  Vojanova 54, Opava
  Nabízíme profesionální webdesign za rozumné peníze. Naší silnou stránkou je jednoduchý, elegantní a funkční design webových stránek a špičková SEO optimalizace pro vyhledávače. Dodáváme redakční systém pro správu obsahu webových stránek zdarma.

 2. VIP adresa s.r.o.detail

  VIPADD Centrum, Vinohradská 2029/124, Praha 3
  Nabízíme sídlo společnosti v Praze pro Vaši firmu, virtuální kancelář a služby v oblasti zakládání firem, prodej společnosti READY MADE, prodej, převzetí nebo likvidace Vaší firmy.

 3. Odposlech mobilního telefonudetail

  V Zahradách 112, Stránčice, Všestary
  Odposlechy24.cz je český internetový obchod prodávající odposlechovou techniku. Zaměřujeme se zejména na odposlechy mobilních telefonů. V našem sortimentu najdete skryté kamery a rušičky signálu, detektory, štěnice a jiné speciální a zajímavé produkty. Většina prodávaných produktů má však za úkol sl

 4. Marketer, s.r.o.detail

  U Půjčovny 952/2, Praha
  Marketingová agentura