editace firmy

DYMARK Prostějov s.r.o.

Web: www.dymarkdz.cz

Firma DYMARK Prostějov s.r.o. poskytuje služby v oblasti dopravního značení. Provádíme pronájem a prodej dopravního značení, dodávky městského mobiliáře pro města a obce. Nedílnou součástí naší činnosti je i vodorovné dopravní značení a projekční činnost. Našimi zákazníky jsou stavební firmy, městské a obecní úřady. Speciální pozornost věnujeme nabídce pro města a obce. Nabízíme vybavení světelnou signalizací v kombinaci s dopravními značkami pro zvýraznění přechodů pro chodce a míst se zvýšeným pohybem dětí. Dále potom orientační systémy označení ulic a komunálních cílů a samozřejmě dopravní značky. Samozřejmostí je i vypracování pasportů dopravního značení, včetně jejich odsouhlasení. Firma má zaveden a udržuje systém jakosti ISO 9001:2009. Jsme také držiteli Průkazu způsobilosti pro oblast montáží trvalého a přechodného dopravního značení.

Hodnocení firmy DYMARK Prostějov s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

DYMARK Prostějov s.r.o.
Vrahovická 18
Prostějov

Tel.: +420 725 120 324
Mobil: +420 725 120 324
E-mail: info@dymarkdz.cz
www.dymarkdz.cz


Další firmy z rubriky Doprava

 1. Pronájem limuzíny a luxusních vozů s řidičem, transferydetail

  Templová 6, Praha 1, 11 000, Praha 1
  Nabízíme kompletní služby v oblasti osobní přepravy od limuzín až po velkokapacitní autobusy. Zajistíme přistavení vozu s řidičem dle Vašeho přání, transfery z letiště do určeného hotelu nebo sídla Vaší firmy, přepravu zpět na letiště, transfery mezi městy, eskortní dopravu a okružní jízdy.

 2. Tomáš Tichýdetail

  Tř. Legionářů 1571/5, Jihlava, Jihlava
  Provozování taxislužby, přeprava zásilek a menších nákladů po celé ČR i zahraničí. Výhodné ceny na dálkové trasy. Nonstop služby.

 3. Stěhování Tavočer s.r.o.detail

  Nad Vinným potokem 2, Praha 10
  Naše firma Vás kompletně přestěhuje, pomůže i poskytne praktické rady a tipy. Nemusíte si se stěhováním dělat žádné starosti. Jsme schopni zajistit kompletní stěhovací služby a Vy na nic nemusíte sáhnout. Vše uděláme a odstěhujeme za Vás. Veškerý průběh stěhování koordinujeme tak, aby se nezvyšovaly

 4. Autodoprava AutoHODdetail

  K Hrušovu 4, Praha 10
  Autodoprava AutoHOD – vnitrostátní nákladní a kamionová doprava. Spedice a přeprava v Čr i zahraničí.