editace firmy

Personální agentura Europa I.N.E.

Web:

Společnost Europa I.N.E., spol. s r.o. je personální agentura, která působí na trhu práce více než 15 let. Naše firma klade důraz na flexibilitu, spolehlivost a kvalitu nabízených služeb. Hlavním zaměřením naší personální agentury je poskytování služby personální leasing (dočasná výpomoc na zajištění personálu nebo dočasné přidělení agenturních zaměstnanců a brigádníků). Nábor pracovníků provádíme přes své dceřiné společnosti ve východních státech, především na Ukrajině a Slovensku.

Personální leasing Vám umožní získat odborné zaměstnance a vyhnete se případným vynuceným výpadkům ve Vaší firmě.

Personální leasing – (pronájem lidských zdrojů) nabízí podnikům řadu bonusů:

společnosti v co nejkratším čase obdrží veškeré potřebné zaměstnance,
podstatně se snižují právní, daňové a investiční rizika,
vzniká možnost regulovat počet zaměstnanců bez změny Vašeho kmenového stavu, a tím zachovat status malého podniku,
všichni zaměstnanci jsou oficiálně zaměstnáváni, zahraniční pracovníci mají pracovní povolení a údaje o nich jsou včas předány všem potřebným státním úřadům.

Díky významnému počtu kmenových zaměstnanců a rozsáhlé databázi brigádníků různých profesí po celé České republice jsme schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků v oblasti lidských zdrojů.

Hodnocení firmy Personální agentura Europa I.N.E.:
Rubriky:

Kontakt:

Personální agentura Europa I.N.E.
Kamýcká 234
Praha 6

E-mail: europaine@gmail.com


Další firmy z rubriky Práce

 1. Nákupní centrum - katalog e-shopůdetail

  Jilemnického 453/8, Praha
  Více jak 200 e-shopů na jednom místě . Možnost ušetření v řádech tisíců korun na vlastních nákupech . Možnost výdělku . Práce přes internet . Domácí práce . Jedinečná příležitost pro každého stát se svým vlastním pánem . Výdělek na internetu .

 2. Kouč Ing. Stanislav Stejskaldetail

  Sedčice 22, Žatec
  Koučování/kaučinkk/coaching. Jsem profesionální, certifikovaný kouč (PCC) se zkušenostmi vrcholového manažera. Poskytuji individuální a týmový business koučink se zaměřením na využití transformačního potenciálu. Druhou klíčovou oblastí je rodinný a životní koučink.

 3. JobGuru.cz - Vaše pracovní nabídka bude vidětdetail

  Wichterlova 2372/10, Praha 8 - Libeň
  Pracovní nabídka, kterou zveřejníte pomocí JobGuru.cz bude zobrazena v přehledné mapě České republiky (využíváme aplikace GoogleMaps) a zároveň bude odeslána na naši Facebook stránku. Služby portálu JobGuru.cz jsou na dobu prvních 6 měsíců zdarma!

 4. Great Cape, s.r.o.detail

  Vladislavova 1747/16, Praha 1
  SPOUSTA ENERGIE Miroslav Spousta - Osobní kouč průvodce. Doprovázím leadery na jejich cestách ke své síle a při budování silných firem a týmů.