editace firmy

ELKOPLAST CZ, s.r.o.

Web: http://www.nadrze-na-naftu.cz

Dvouplášťové nádrže na naftu ELKOPLAST vynikají dlouhou životností a odolností proti agresivním látkám. ELKOPLAST CZ používá metodu rotačního odlévání a je jediný český výrobce plastových mobilních nádrží na naftu a další ropné produkty s výdejním zařízením. Nádrže jsou bezešvé a bez vnitřního pnutí.

Hodnocení firmy ELKOPLAST CZ, s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

ELKOPLAST CZ, s.r.o.
Štefánikova 2664
Zlín

Tel.: 775 870 874
Mobil: 608 660 421
E-mail: obchod@elkoplast.cz
http://www.nadrze-na-naftu.cz


Další firmy z rubriky Průmysl a výroba

 1. AREAL SYSTEMS s.r.o.detail

  Dobrovského 74, Brno
  Tiskneme nástěnné, stolní, plánovací kalendáře, diáře nebo novoročenky. Vytiskneme Vám vaše vlasní návrhy, nebo můžeme nabídnou připravené šablony do kterých jen vložíme vaše fotografie (logotyp) - fotokalendáře.

 2. VEKAMAF spol. s r.o.detail

  Klapkova 731/34, Praha
  Plechová střešní krytina s přírodním kamenným posypem gerard je přesně tím, co hledáte. Je velmi lehká, mimořádně odolná proti povětrnostním vlivům, dodáváme ji v mnoha barevných odstínech a sedmi tvarových modifikacích.

 3. Čalounictví Růžičkadetail

  Stránského 2a Brno, Brno
  Firma Čalounictví Růžička poskytuje nejen tradiční čalounické práce, ale také čalounění dveří, interiérů a výrobu čalouněných lůžek a matrací na míru. Dále nabízí drobné stolařské práce a opravy starožitného nábytku. Vhodný dekór, barva a materiál se vybírá z pestré palety potahových látek včetně př

 4. Crubo Praha, s.r.o.detail

  Grafická 950/22, Praha 5
  Vyrábíme a prodáváme mulčovací kůru, štěpku, biomasu, piliny. Zajišťujeme dopravní služby. Vykupujeme dřevní odpad, piliny, štěpku. Crubo Praha, s.r.o.