editace firmy

Půjčovna lodí Otava - Lenka Lacinová - Lodní servis

Web: www.lodniservis.cz

Na Otavě půjčujeme plastové kánoe, rafty a vodácké vybavení s dopravou do 6-ti nástupních a výstupních míst ZDARMA. Výhodná poloha výdejny v Sušici přímo u řeky, ř. km 89,5! Poradíme při plánování plavby. Poskytneme kvalitní služby a informace o řece. Přijeďte k nám za nevšedními zážitky a dobrodružstvím!

Hodnocení firmy Půjčovna lodí Otava - Lenka Lacinová - Lodní servis:
Rubriky:

Kontakt:

Půjčovna lodí Otava - Lenka Lacinová - Lodní servis
Virt 2
Strakonice

Mobil: 775552232
E-mail: info@lodniservis.cz
www.lodniservis.cz


Další firmy z rubriky Sport

 1. OXYGENIC s.r.o.detail

  Máchova 320, Jinočany
  Pronájem a prodej kyslíkových barů. Jsme velkoobchod, který poskytuje úplný rozsah zboží a služeb pro zařízení kyslíkových barů, dodávky kyslíkových barů, kyslíkové výrobky a servis.

 2. Rybářské potřeby – www.rafishing.czdetail

  Nám.Bartolomějské 36,Veselí nad Moravou, Veselí nad Moravou
  Provozujeme kamennou rybářskou prodejnu ve Veselí nad Moravou i e–shop. Nabízíme:rybářské potřeby,navijáky,pruty,podběráky,rybářské vlasce,vláčecí nástrahy, feeder,šňůry, pletenky,krmení,vnadící směsi,boilie, židličky,lehátka,bivaky, podložky pod ryby, obaly na pruty,rybářská křesla,stojany na pru

 3. SKI & CYKLO Koněvka – skiservis, cykloservis, prodej a bazar lyžídetail

  Koněvova 1113/70, Praha 3
  Provádíme montáže, opravy a seřizování lyží, snowboardů, bruslí a jízdních kol. Prodáváme lyžařskou a cyklistickou výbavu. Dále provozujeme půjčovnu sportovního vybavení a současně i výkup a prodej použitých sportovních potřeb i formou komisního prodeje.

 4. Tantra masáže Lakshmidetail

  Slávy Horníka 17, Praha 5
  Chrám tantra masáže Lakshmi! Tantrická masáž nabízí hluboké uspokojení a relaxaci těla i duše. V Chrámu tantra masáže Vás mladé a zkušené masérky zasvětí do tajů nadsmyslového exotického prožitku. Tantrické masáže pro muže, ženy, páry a výuka tantra masáže.