editace firmy

Lenka Hojerová

Web: https://www.socialnimedia.eu

Poskytuji služby a poradenství v online marketingu. Pomohu vám zejména s marketingem na sociálních sítích LinkedIn, Facebook či Instagram, s webovou analytikou a nástroji Google Analytics a Google Tag Manager. Zabývám se také SEO optimalizací webu pro vyhledávače, kreativní tvorbou reklam a správou PPC kampaní na Googlu, Seznamu a Facebooku. Mám ekonomické vzdělání a několikaletou praxi v B2B i B2C komunikaci nejen formou telemarketingu.

Hodnocení firmy Lenka Hojerová:
Rubriky:

Kontakt:

Lenka Hojerová
Za Pohořelcem 525/14
Praha 6

Tel.: 603 420 859
E-mail: lenka@socialnimedia.eu
https://www.socialnimedia.eu


Další firmy z rubriky Služby

 1. 23webdesigndetail

  Vojanova 54, Opava
  Nabízíme profesionální webdesign za rozumné peníze. Naší silnou stránkou je jednoduchý, elegantní a funkční design webových stránek a špičková SEO optimalizace pro vyhledávače. Dodáváme redakční systém pro správu obsahu webových stránek zdarma.

 2. VIP adresa s.r.o.detail

  VIPADD Centrum, Vinohradská 2029/124, Praha 3
  Nabízíme sídlo společnosti v Praze pro Vaši firmu, virtuální kancelář a služby v oblasti zakládání firem, prodej společnosti READY MADE, prodej, převzetí nebo likvidace Vaší firmy.

 3. Odposlech mobilního telefonudetail

  V Zahradách 112, Stránčice, Všestary
  Odposlechy24.cz je český internetový obchod prodávající odposlechovou techniku. Zaměřujeme se zejména na odposlechy mobilních telefonů. V našem sortimentu najdete skryté kamery a rušičky signálu, detektory, štěnice a jiné speciální a zajímavé produkty. Většina prodávaných produktů má však za úkol sl

 4. Marketer, s.r.o.detail

  U Půjčovny 952/2, Praha
  Marketingová agentura