editace firmy

FBA spol. s r.o.

Web: www.fba.cz

Hotel v Praze v blízkosti letiště Václava Havla. Ubytování v nově zrekonstruovaném hotelu, pokoje se sociálním zařízením, klimatizací, WIFI připojením. Pronájem konferenčních prostor, salónků pro firemní akce i soukromé oslavy. Restaurace se samoobslužným provozem, možnost rozvozu obědů pro firmy. Zajištění cateringu, cofee break. Konferenční prostory vybavené projekční technikou, internetovým připojením. Parkování pro hosty zdarma. Zastávka MHD před hotelem.

Hodnocení firmy FBA spol. s r.o.:
Fotogalerie firmy FBA spol. s r.o.:
Letní zahrádka u hotelu firmy FBA, Praha-RuzyněHotel u letiště Václava Havla v Praze nabízí pronájem konferečních prostorů, učeben, školicích místností s promítací technikou a internetovým připojenímUbytování v Praze v hotelu u letiště. Moderní pokoje s klimatizací. Nově zrekonstruovaný hotel FBA v Praze 6. Pokoje se sociálním zařízením, klimatizací, TV, přímý telefon i WIFI připojení
Rubriky:

Kontakt:

FBA spol. s r.o.
K Letišti 934
Praha 6

Tel.: +420 220 372 678
E-mail: fbaaccommodation@gmail.com
www.fba.cz


Další firmy z rubriky Restaurace

 1. Kitchen De Luxedetail

  Wolkerova 1595, Frýdek-Místek
  Prodej gastro / gastronomické technologie jako je konvektomat, šokér, kávovary, pizza pece, multifunkční pánve, myčky, mycí stroje atd. Provádíme návrhy, projekce a studie gastro provozů. Půjčujeme konvektomaty zdarma na zkoušku do vašich provozoven.

 2. Ladislav Vaculíkdetail

  Havlíčkovo náměstí 128, Jedovnice
  Nabízíme levné ubytování v penzionu na náměstí v Jedovnici. Poblíž leží Moravský Kras, Macocha, Punkevní jeskyně, Sloupsko-Šošůvské jeskyně a Blansko. Navštívit můžete větrný mlýn Rudice a Ostrov u Macochy, kostely Křtiny a Sloup.

 3. Hotel Concertino Jindřichův Hradec  detail

  Náměstí Míru 141/II, Jindřichův Hradec
  Ubytování v jižních Čechách nabízí rodinný hotel Concertino. Ubytujte se v hotelu Concertino v historickém jádru města Jindřichův Hradec. Nabízíme vlastní hotelovou restauraci Zlatá Husa.

 4. Restaurace TINTO Brnodetail

  Grohova 2, Brno
  Restaurace, bar, gril v centru Brna. Nabízíme jídla zahraniční i typické domácí kuchyně. Pokud se chcete bavit a neutrácet peníze, přijďte k nám na "all inclusive menu" každý den.