editace firmy

Reklamnidary.cz – reklamní dárky – cukrovinky - sladkosti

Web: htttp://www.reklamnidary.cz

Společnost Société s.r.o. vyrábí a dodává reklamní cukrovinky a sladkosti (lízátka, čokolády, žvýkačky, mint bonbóny, cukry a sušenky ke kávě, adventní kalendáře atd.). Société vyrábí také reklamní ubrousky a kapesníky, vlhčené i nevlhčené. Kapesníky vyrábíme v krabičkách s potiskem a i balené jednotlivě. Société prodává i reklamní předměty (propisky, otvíráky, zapalovače, kuchyňské sety, předměty pro cestování i volný čas). V případě větších objednávek nakupujeme přímo u výrobců v Číně. Kromě cukrovinek, kapesníků a reklamních předmětů prodává Société i reklamní textil (trička, mikiny, bundy, pracovní oděvy, textil do restaurací, individuální výroba a další textil).

Hodnocení firmy Reklamnidary.cz – reklamní dárky – cukrovinky - sladkosti:
Rubriky:

Kontakt:

Reklamnidary.cz – reklamní dárky – cukrovinky - sladkosti
Střížkovská 110
Praha 8

Tel.: 777017017
Mobil: 777017017
E-mail: societepraha@seznam.cz
htttp://www.reklamnidary.cz


Další firmy z rubriky Služby

 1. 23webdesigndetail

  Vojanova 54, Opava
  Nabízíme profesionální webdesign za rozumné peníze. Naší silnou stránkou je jednoduchý, elegantní a funkční design webových stránek a špičková SEO optimalizace pro vyhledávače. Dodáváme redakční systém pro správu obsahu webových stránek zdarma.

 2. VIP adresa s.r.o.detail

  VIPADD Centrum, Vinohradská 2029/124, Praha 3
  Nabízíme sídlo společnosti v Praze pro Vaši firmu, virtuální kancelář a služby v oblasti zakládání firem, prodej společnosti READY MADE, prodej, převzetí nebo likvidace Vaší firmy.

 3. Odposlech mobilního telefonudetail

  V Zahradách 112, Stránčice, Všestary
  Odposlechy24.cz je český internetový obchod prodávající odposlechovou techniku. Zaměřujeme se zejména na odposlechy mobilních telefonů. V našem sortimentu najdete skryté kamery a rušičky signálu, detektory, štěnice a jiné speciální a zajímavé produkty. Většina prodávaných produktů má však za úkol sl

 4. Marketer, s.r.o.detail

  U Půjčovny 952/2, Praha
  Marketingová agentura