editace firmy

Mgr. Petr Čížek - Koordinační centrum pomoci poškozeným

Web: www.kocentrum.cz

Bezplatná právní poradna pro poškozené a oběti trestné činnosti. Pokud Vám bylo ublíženo na zdraví, byli jste podvedeni, okradeni, pomluveni, jste vydíráni, jste obětí týrání, či znásilnění, případně obětí jiného trestného činu - pak Vám zdarma poradíme jak ve Vaší věci postupovat, zhodnotíme, zda je možno podat trestní oznámení a o jaké skutečnosti jej opřít. V případě, že jste již podali trestní oznámení, posoudíme dosavadní postup policie či soudu, navrhneme další postup a sdělíme, zda je možno požadovat odškodnění oběti dle příslušného zákona.
Zároveň Vám poskytneme placené služby - zastupování v trestním řízení jako zmocněnec. Podáváme trestní oznámení, dbáme na dodržování zákonných povinností ze strany orgánů činných v trestním řízení, spolu s poškozenými se účastníme úkonů trestního řízení, podáváme příslušné návrhy na doplnění dokazování, na zajištění majetku pachatele ad. Řádně vyčíslíme a uplatníme Váš nárok na náhradu škody a nemajetkové újmy, a budeme činit aktivní kroky k získání odškodnění. Garantujeme kvalitní služby za výrazně nižší ceny ve srovnání s odměnami hrazenými advokátům.

Hodnocení firmy Mgr. Petr Čížek - Koordinační centrum pomoci poškozeným:
Rubriky:

Kontakt:

Mgr. Petr Čížek - Koordinační centrum pomoci poškozeným
Nádražní 189
Trutnov

Tel.: 777660555
E-mail: info@kocentrum.cz
www.kocentrum.cz


Další firmy z rubriky Služby

 1. 23webdesigndetail

  Vojanova 54, Opava
  Nabízíme profesionální webdesign za rozumné peníze. Naší silnou stránkou je jednoduchý, elegantní a funkční design webových stránek a špičková SEO optimalizace pro vyhledávače. Dodáváme redakční systém pro správu obsahu webových stránek zdarma.

 2. VIP adresa s.r.o.detail

  VIPADD Centrum, Vinohradská 2029/124, Praha 3
  Nabízíme sídlo společnosti v Praze pro Vaši firmu, virtuální kancelář a služby v oblasti zakládání firem, prodej společnosti READY MADE, prodej, převzetí nebo likvidace Vaší firmy.

 3. Odposlech mobilního telefonudetail

  V Zahradách 112, Stránčice, Všestary
  Odposlechy24.cz je český internetový obchod prodávající odposlechovou techniku. Zaměřujeme se zejména na odposlechy mobilních telefonů. V našem sortimentu najdete skryté kamery a rušičky signálu, detektory, štěnice a jiné speciální a zajímavé produkty. Většina prodávaných produktů má však za úkol sl

 4. Marketer, s.r.o.detail

  U Půjčovny 952/2, Praha
  Marketingová agentura