editace firmy

Rychlé rande Tábor a Plzeň

Web: www.rychlerande.com

Na seznamovací akci Rychlé rande poznáte za jeden večer 10 - 15 nezadaných protějšků. Na seznámení s každým z nich budete mít 5 minut. Seznamovat se můžete v různých věkových kategoriích: 20 - 35 let, 30 - 45 let, 40 - 55 let, 50 - 65 let. Pojďte si také vyzkoušet oblíbený speed dating. Úspěšnost seznámení je až 92 %.

Hodnocení firmy Rychlé rande Tábor a Plzeň:
Rubriky:

Kontakt:

Rychlé rande Tábor a Plzeň
Buzulucká
Plzeň-město

Tel.: 773 669 982
E-mail: info@rychlerande.com
www.rychlerande.com


Další firmy z rubriky Společnost

 1. Kat-way s.r.o.detail

  Klášterní 461, Slatiňany, 53821, Slatiňany
  Krejčovství Kat-way s.r.o. působí na trhu od roku 2008. Předmětem podnikání našeho krejčovství je výroba střihově propracovaných originálních dámských oděvů šitých na zakázku. Významnou součástí tvůrčí činnosti jsou také hedvábné oděvy a doplňky.

 2. Centrum volného času Botičdetail

  Na Slupi 19, Praha
  Centrum slouží pro využití volného času dětí i dospělých. Dětem se věnují zkušení pedagogové a lektoři. V dopoledních hodinách se věnujeme všem maminkám s malými dětmi. Rodičům nabízíme poradnu s odborníky, vzdělávací semináře, workshopy a relaxační programy.

 3. Radek Matoušek - CZECHeBaydetail

  Lnářská 1000, Humpolec
  Provádíme zprostředkování nákupování na největším aukčním portálu na světě, kterým je ebay. Stačí si pouze vybrat zboží na eBay a vyplnit náš formulář, vše ostatní vyřídíme za Vás. Nakupujte s CZECHeBay.cz za nejnižší ceny.

 4. Dárky se zážitky-Nezapomenutelné dárky pro každéhodetail

  Pálavské nám. 2d, Brno
  Dárky se zážitky-poskytujeme dárky pro každého.Měli jste někdy sen projet se luxusním automobilem,skočit padákem,zkusit zorbing či paintball?U nás je vše možné a nikdy na tyto zážitky nezapomenete.