editace firmy

TECHNOLOGY-GARAGE spol. s r.o.

Web: www.technology-garage.cz

Jsme přední dodavatelé strojního zařízení, přístrojů a vybavení pro autoservisy, pneuservisy, stanice technické kontroly, autodílny a průmyslové dílny. Sortiment - zvedáky,stojany, podpěry, diagnostika řídicích jednotek,myčky kol,geometrie kol, zouvačky, vyvažovačky kol, kompresory pístové a šroubové, testery tlumičů,systémy pro odsávání zplodin, nabíječky baterií, zkušebny brzd, ekologické odmašťovací stoly, hydraulické lisy. Velkoobchod, maloobchod - profesionální nářadí USAG. Zastoupení - OMCN,TECO,MECLUBE,BRAIN BEE,VTEQ,TESMEC,BERCO, FILCAR. Prodej použité techniky, bazar.
Zajištění servisu strojního zařízení i revizí.

Hodnocení firmy TECHNOLOGY-GARAGE spol. s r.o.:
Fotogalerie firmy TECHNOLOGY-GARAGE spol. s r.o.:
Parkovací zvedáky.Diagnostika řídicích jednotek.Zouvačka pneumatikPřístroj na testování alternátorů.Vyvažovačka kol.Profesionální nářadí řuční i hydraulické.
Rubriky:

Kontakt:

TECHNOLOGY-GARAGE spol. s r.o.
Liberecká 102
Jablonec nad Nisou

Tel.: +420483360124
Mobil: +420602465892
E-mail: technologygarage.jablonec@gmail.com
www.technology-garage.cz


Další firmy z rubriky Velkoobchody

 1. Růžena Zachařová Plyšové hračkydetail

  Žižkova 143, Pardubice
  Velkoobchod, eshop plyšové hračky. Plyšáci, plyšová zvířátka všech druhů a velikostí. Nezávadné, atestované plyšové hračky Otto-toys.

 2. Army Shop WH SHOPdetail

  Slavíkova 76/4 Hořovice, Hořovice
  Army Shop, prodej zboží pro airsoft, paintball, outdoor, reenacting první a druhé světové války, použité armádní zboží

 3. KLAUN game editiondetail

  Vaďovce 155, Kostolné
  KLAUN game edition sa zaoberá tvorbou a vydávaním moderných spoločenských hier, stolových hier, kartových a kartových zberateľských hier od slovenských autorov. Na objednávku vyrobíme pre Vás hru na mieru len a len pre Vás. Je to zaujímavý prezentačný predmet, darček výnimočným, či verným zákazníko

 4. Velkoobchod dámské oděvy z Anglie a Franciedetail

  Žitná 1688/3, Praha 1
  Velkoobchod Silueta nabízí módní značkové kolekce firem a návrhářů z Londýna a Paříže. V kolekcích uvedených značek si vždy vyberete z množství trendy kousků, které Vás překvapí vysokou módností a příznivou cenou, která zaručí jejich dobrou prodejnost. Nové zboží několikrát do měsíce. www.velkoobcho