editace firmy

Zárybnický & Wines

Web: http://www.zarybnicky.cz

Prodáváme kvalitní originální vína od tradičních rodinných vinařství z Rakouska, Německa a Moravy. Vína z vyhlášených vinařských oblastí v Podunají, Porýní apod. Pro gastronomii, vinotéky a privátní klienty. Zpracujeme vinné lístky, školíme personál. Řízené degustace. Rychlé dodávky na místo určení.
Vína příznivě ovlivněná celou řadou faktorů působících na zrající hrozny vinic vysazených například na dunajském štěrku s vysokým podílem železa, na příkrých terasách s břidlicovým podkladem nebo na rýnských sprašových půdách. Kvalitu významně ovlivňuje také tradiční citlivý způsob péče o vinohrady v souladu s přírodou a optimální zpracování hroznů tradičními i moderními postupy - ruční sběr hroznů, promyšlené technologie lisování, zrání v klasických dubových sudech a další. Souhra všech těchto faktorů působí, že vznikají unikátní vína, která pravidelně získávají ocenění na mezinárodních vinařských přehlídkách. Jenom je ochutnat.

Hodnocení firmy Zárybnický & Wines:
Rubriky:

Kontakt:

Zárybnický & Wines
Jiráskova 370
Příbram

Tel.: 777 590 609
Mobil: 777 590 609
E-mail: vinoteka@zarybnicky.cz
http://www.zarybnicky.cz


Další firmy z rubriky Zemědělství

 1. Mátl & Bula, spol. s r.o.detail

  Stará Pošta 750, Rajhrad u Brna
  -pneumatiky pro všechny značky vozíků -akumulátorové baterie, nabíječe -katalyzátory a lapače jisker -hadice, filtry, těsnění, klínové řemeny -autopříslušenství SWF. Servis, opravy a technické prohlídky: -servis u zákazníka servisními vozy -opravy na dílně (běžné, střední, generální) -GO m

 2. KAUFEN.cz - Partner pro Váš nákupdetail

  Hamry nad Sázavou 433, Hamry nad Sázavou
  Internetové obchodní centrum se včelími produkty, včelařskými potřebami, značkovou kosmetikou a parfémy.

 3. Rostliny, semena, osiva a seminka zajimavych domacich exotickych rostlin.detail

  Predbranska 415,, Uhersky Brod
  Rostliny, semena, osiva a seminka zajimavych domacich exotickych rostlin. Rostlina stevie, rostlina eucalyptu, rostiny tabaku, masozravky, osiva zeleniny osiva kvetin. Semena goji, rostlina mucenka, lecive rostliny

 4. KeMiChem CZ, spol. s r.o.detail

  Jelení 2123, 25101 Říčany ČR, Říčany
  Kemichem.cz - souběžné přípravky na ochranu rostlin a plodin, ochrana proti škůdcům a proti chorobám plodin a obilnin, hubení plevele, růstové stimulátory–herbicidy, insekticidy, fungicidy, hnojiva, růstové regulátory a desikanty.