editace firmy

Vinný sklípek – ubytování a degustace vín Mutěnice

Web: http://www.sklepy-spera.cz

Vinné sklepy Špéra Vám nabízí luxusní ubytování, ochutnávky vín, zajištění občerstvení a další dle domluvy. Ubytování je ve 4 vinných sklepech o celkové kapacitě 31 osob v 9 pokojích s vlastním zázemím. Dvakrát venkovní kryté posezení s kapacitou až 50 osob a zároveň 2 vnitřní posezení s kapacitou také až 50 osob.

Hodnocení firmy Vinný sklípek – ubytování a degustace vín Mutěnice:
Rubriky:

Kontakt:

Vinný sklípek – ubytování a degustace vín Mutěnice
Mutěnice
Hodonín

E-mail: vinar@sklepy-spera.cz
http://www.sklepy-spera.cz


Další firmy z rubriky Sport

 1. OXYGENIC s.r.o.detail

  Máchova 320, Jinočany
  Pronájem a prodej kyslíkových barů. Jsme velkoobchod, který poskytuje úplný rozsah zboží a služeb pro zařízení kyslíkových barů, dodávky kyslíkových barů, kyslíkové výrobky a servis.

 2. Rybářské potřeby – www.rafishing.czdetail

  Nám.Bartolomějské 36,Veselí nad Moravou, Veselí nad Moravou
  Provozujeme kamennou rybářskou prodejnu ve Veselí nad Moravou i e–shop. Nabízíme:rybářské potřeby,navijáky,pruty,podběráky,rybářské vlasce,vláčecí nástrahy, feeder,šňůry, pletenky,krmení,vnadící směsi,boilie, židličky,lehátka,bivaky, podložky pod ryby, obaly na pruty,rybářská křesla,stojany na pru

 3. SKI & CYKLO Koněvka – skiservis, cykloservis, prodej a bazar lyžídetail

  Koněvova 1113/70, Praha 3
  Provádíme montáže, opravy a seřizování lyží, snowboardů, bruslí a jízdních kol. Prodáváme lyžařskou a cyklistickou výbavu. Dále provozujeme půjčovnu sportovního vybavení a současně i výkup a prodej použitých sportovních potřeb i formou komisního prodeje.

 4. Tantra masáže Lakshmidetail

  Slávy Horníka 17, Praha 5
  Chrám tantra masáže Lakshmi! Tantrická masáž nabízí hluboké uspokojení a relaxaci těla i duše. V Chrámu tantra masáže Vás mladé a zkušené masérky zasvětí do tajů nadsmyslového exotického prožitku. Tantrické masáže pro muže, ženy, páry a výuka tantra masáže.