editace firmy

Plavání dětí Praha

Web:

Náš bazén s příjemně teplou a slanou vodou je přizpůsoben pro plavání kojenců a batolat. Mírně slaná voda je přirozeně antiseptická, likvidující mikroorganismy, které se běžně vyskytují v bazénové vodě. Slanost vody v bazénu lze přirovnat ke složení slz, tudíž při potápění není vůbec nepříjemné otevřít oči.

Při úpravě slané vody v bazéně používáme elektrolýzu, která představuje velmi šetrný způsob sanitace vody. Tento proces nevytváří žádné škodlivé látky jako např. těžké kovy a je ekologicky, ale i vůči životnímu prostředí.

Slaná voda má velmi příznivý vliv na lidskou pokožku. Tuto skutečnost dokazují nejen léčebné i jiné pobyty u moře, ale i mnohé vědecké studie. Po koupání v naší slané vodě Vám můžeme garantovat, že se u Vás neprojeví alergické reakce jako svědění kůže, pálení očí, zarudnutí kožních poranění, podráždění sliznice atd.

Hodnocení firmy Plavání dětí Praha:
Rubriky:

Kontakt:

Plavání dětí Praha
Utěšilova 696, Praha 9-Klánovice, 190 14
Praha 9

E-mail: plavani@anahita.cz


Další firmy z rubriky Zdraví

 1. Ortézy Orthopomdetail

  Famfulíkova 1135/10, Praha
  Zdravotní a sportovní ortézy a bandáže pro poškozené klouby a vazy, pro pooperační, konzervativní léčbu a rehabilitaci. Použití ortéz a bandáží se neomezuje pouze na léčení následků zranění ale je také důležitým preventivním prvkem pro sportovce.

 2. MAMICENTRUMdetail

  www.mamicentrum.cz, Brno
  Mami - centrum porodních asistenek je nestátním zdravotnickým zařízením, kde nacházejí pomoc, podporu, pohodu a povzbuzení ženy se svými nenarozenými i narozenými dětmi. Dveře jsou otevřeny také jejich blízkým. Nabízíme komplexní péči porodní asistentky: KURZY PŘEDPORODNÍ PŘÍPRAVY PŘEDPORODNÍ

 3. Masáže Lada Litterbachovádetail

  Malecí 581, Nové Město nad Metují
  Sportovní a rekondiční masáže, baňkování, havajské masáže, indická antistresová masáž hlavy, reflexní masáže a další

 4. NeoVize Oční klinika Brnodetail

  Viniční 235, Brno - Židenice
  Laserové operace očí (krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus) s doživotní zárukou. Femtosekundový laser VisuMax. Operace šedého zákalu bez doplatků - žluté čočky Acrysof zdarma. Operace sítnice, keratokonu a šilhání. Prodlužování řas kapkami.