editace firmy

AGRICO, s.r.o.

Web: http://www.agrico-sro.cz/

Zemědělská, lesní, komunální a zahradní technika: PRODEJ - SERVIS - NÁHRADNÍ DÍLY. V oboru zemědělská technika zastupujeme společnosti Zetor, Valtra, Kubota, Merlo, Kverneland, Kuhn, Pronar, Weidemann a mnoho dalších. V oboru zahradní technika zastupujeme firmy Honda, Echo, Vari, Motor Jikov, Seco Group, Dolmar, Fiskars, Dakr, Ryobi, Hecht, Scheppach, Woodster aj. Poskytujeme záruční i pozáruční servis včetně více než 30 tisíc náhradních dílů.

Hodnocení firmy AGRICO, s.r.o.:
Fotogalerie firmy AGRICO, s.r.o.:
AGRICO, s.r.o. - zemědělská a zahradní technikaVíce než 30 tisíc položek náhradních dílů na zemědělskou a zahradní technikuPneuservis osobních, užitkových a nákladních vozů a zemědělských strojůServis zemědělské, lesní, komunální a zahradní technikyZahradní technika od předních firem v oboruZemědělská technika od předních firem v oboru: Zetor, Valtra, Kubota, Merlo, Kvernaland, Kuhn, Pronar aj.
Rubriky:

Kontakt:

AGRICO, s.r.o.
Čapkova 802
Rychnov nad Kněžnou

Tel.: 494 372 038
Mobil: 603 764 054
E-mail: agrico-sro@agrico-sro.cz
http://www.agrico-sro.cz/


Další firmy z rubriky Zemědělství

 1. Mátl & Bula, spol. s r.o.detail

  Stará Pošta 750, Rajhrad u Brna
  -pneumatiky pro všechny značky vozíků -akumulátorové baterie, nabíječe -katalyzátory a lapače jisker -hadice, filtry, těsnění, klínové řemeny -autopříslušenství SWF. Servis, opravy a technické prohlídky: -servis u zákazníka servisními vozy -opravy na dílně (běžné, střední, generální) -GO m

 2. KAUFEN.cz - Partner pro Váš nákupdetail

  Hamry nad Sázavou 433, Hamry nad Sázavou
  Internetové obchodní centrum se včelími produkty, včelařskými potřebami, značkovou kosmetikou a parfémy.

 3. Rostliny, semena, osiva a seminka zajimavych domacich exotickych rostlin.detail

  Predbranska 415,, Uhersky Brod
  Rostliny, semena, osiva a seminka zajimavych domacich exotickych rostlin. Rostlina stevie, rostlina eucalyptu, rostiny tabaku, masozravky, osiva zeleniny osiva kvetin. Semena goji, rostlina mucenka, lecive rostliny

 4. KeMiChem CZ, spol. s r.o.detail

  Jelení 2123, 25101 Říčany ČR, Říčany
  Kemichem.cz - souběžné přípravky na ochranu rostlin a plodin, ochrana proti škůdcům a proti chorobám plodin a obilnin, hubení plevele, růstové stimulátory–herbicidy, insekticidy, fungicidy, hnojiva, růstové regulátory a desikanty.