editace firmy

Next Groupe a.s.

Web: http://www.insurance-online.cz/

Poskytujeme komplexní zdravotní pojištění cizinců. Zdravotní pojištění pro cizince je nabízeno ve dvou variantách – pojištění nutné a neodkladné péče a komplexní zdravotní pojištění. Porovnejte zdravotní pojištění cizinců od všech pojišťoven na trhu a ušetřete až 20% z ceny pojištění.

Hodnocení firmy Next Groupe a.s.:
Rubriky:

Kontakt:

Next Groupe a.s.
Václavské náměstí 776/10
Praha 1

Tel.: 226 256 086
E-mail: pojisteni@insurance-online.cz
http://www.insurance-online.cz/


Další firmy z rubriky Peníze

 1. Přefinancování hypotékdetail

  Na Záhonech 73, Praha
  Přefinancování (někdy také přeúvěrování) umožní velkou úsporu Vašich financí. Jste v situaci, kdy máte několik půjček a nevíte co s tím? Několik poplatků, několik starostí, často nevýhodné půjčky, které Vás stojí hodně peněz?

 2. ČMR - hypoteční, s.r.o.detail

  Francouzská 171/28, Praha 2
  Informační web o hypotékách, firma poskytuje nebankovní hypotéky.

 3. Finanční poradenství - poradenství Finance-Les.czdetail

  K Novému Dvoru 217/37 Praha 4, Praha 4
  Nabízíme profesionální finanční poradenství. Provedeme analýzu vaší současné finanční situace a připravíme osobní finanční plán, který vám ušetří i vydělá peníze. Stabilizujeme vaši aktuální finanční situaci. Naše poradenství vás připraví na budoucnost. Finanční poradenství Finance-Les.cz vám navrhn

 4. Financování bydlenídetail

  Milánská 419, Praha
  Projekt financování bydlení vznikl za účelem sdělovat jednoduché a srozumitelné informace o možnostech pořízení vlastního bydlení. V dnešní době je tato cesta velice žádaná především mladými lidmi.