editace firmy

Quiet Home Agency sro.,

Web: http://www.qhagency.com

Komplexní úklidové služby pro firmy i domácnosti,čištění koberců, úklid společných prostor, večeře na objednávku, hlídání seniorů, dětí a psů. Concierge services. Pro cizince žijící v ČR nabízí portfolio služeb pro jejich adaptaci, relocation, time management,personal assistant. Private educational and medical resource consultancy, travel planning. Gourmet dinners served at home or other locations.Professional staff.

Hodnocení firmy Quiet Home Agency sro.,:
Rubriky:

Kontakt:

Quiet Home Agency sro.,
Vinohradská 2133/138,
Praha 3

Tel.: 777 270 773
Mobil: 602 360 437
E-mail: info@qhagency.com
http://www.qhagency.com


Další firmy z rubriky Služby

 1. 23webdesigndetail

  Vojanova 54, Opava
  Nabízíme profesionální webdesign za rozumné peníze. Naší silnou stránkou je jednoduchý, elegantní a funkční design webových stránek a špičková SEO optimalizace pro vyhledávače. Dodáváme redakční systém pro správu obsahu webových stránek zdarma.

 2. VIP adresa s.r.o.detail

  VIPADD Centrum, Vinohradská 2029/124, Praha 3
  Nabízíme sídlo společnosti v Praze pro Vaši firmu, virtuální kancelář a služby v oblasti zakládání firem, prodej společnosti READY MADE, prodej, převzetí nebo likvidace Vaší firmy.

 3. Odposlech mobilního telefonudetail

  V Zahradách 112, Stránčice, Všestary
  Odposlechy24.cz je český internetový obchod prodávající odposlechovou techniku. Zaměřujeme se zejména na odposlechy mobilních telefonů. V našem sortimentu najdete skryté kamery a rušičky signálu, detektory, štěnice a jiné speciální a zajímavé produkty. Většina prodávaných produktů má však za úkol sl

 4. Marketer, s.r.o.detail

  U Půjčovny 952/2, Praha
  Marketingová agentura