editace firmy

Autoškola Ivo Křišťan

Web: www.kristan.cz

Autoškola Křišťan je v Praze 10 Vršovice patří mezi nejstarší a nejznámější firmy v oboru.Provádí výcvik na všechny skupiny řidičáku A,B,C,D,E . Provádíme školení řidičů, referentské školení , kondiční jízdy,řidičák na splátky bez navýšení,učebnice zdarma ,slevy pro studenty.Máme i vozidla s automatickou převodovkou ,jako jediní provádíme výcvik na skupinu B1 od 17 let.

Hodnocení firmy Autoškola Ivo Křišťan:
Rubriky:

Kontakt:

Autoškola Ivo Křišťan
Holandská 17/756,Praha 10
Praha 10

Tel.: 271724820
Mobil: 604 777 700
E-mail: info@kristan.cz
www.kristan.cz


Další firmy z rubriky Služby

 1. 23webdesigndetail

  Vojanova 54, Opava
  Nabízíme profesionální webdesign za rozumné peníze. Naší silnou stránkou je jednoduchý, elegantní a funkční design webových stránek a špičková SEO optimalizace pro vyhledávače. Dodáváme redakční systém pro správu obsahu webových stránek zdarma.

 2. VIP adresa s.r.o.detail

  VIPADD Centrum, Vinohradská 2029/124, Praha 3
  Nabízíme sídlo společnosti v Praze pro Vaši firmu, virtuální kancelář a služby v oblasti zakládání firem, prodej společnosti READY MADE, prodej, převzetí nebo likvidace Vaší firmy.

 3. Odposlech mobilního telefonudetail

  V Zahradách 112, Stránčice, Všestary
  Odposlechy24.cz je český internetový obchod prodávající odposlechovou techniku. Zaměřujeme se zejména na odposlechy mobilních telefonů. V našem sortimentu najdete skryté kamery a rušičky signálu, detektory, štěnice a jiné speciální a zajímavé produkty. Většina prodávaných produktů má však za úkol sl

 4. Marketer, s.r.o.detail

  U Půjčovny 952/2, Praha
  Marketingová agentura