editace firmy

Funny sport s.r.o.

Web: http://www.funnysport.cz

Webová prezentace www.funnysport.cz Vám představí Firmu Funnysport. Zajistíme pro Vás výstavbu sportovišť a sportovních povrchů. Postavíme pro Vás nejen umělé sportovní povrchy, ale i tenisové kurty a další sportoviště. Přijďte na naše stránky a dozvíte se vše, co potřebujete k výstavbě kvalitního sportoviště.

Hodnocení firmy Funny sport s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

Funny sport s.r.o.
Kvítková 3643
Zlín

Tel.: 577211215
E-mail: info@funnysport.cz
http://www.funnysport.cz


Další firmy z rubriky Řemesla

 1. Jakub Voreldetail

  Roztoky u Jilemnice 224, Roztoky u Jilemnice
  Ruční zpracování kamene – šperky různých tvarů a barev, bytové doplňky, výroba na zakázku, internetový obchod kamenného designu

 2. MH-elektrodetail

  Drhovice 9, Tábor
  Nabízíme telef. či osobní konzultace v oblasti zabezpečovacích systémů . Návrhy technického řešení a specifikace dodávky, včetně kalkulace cen. Veškeré elektroinstalace pro Vaše bezpečí a pohodlí.

 3. Ferropolymer spol. s r.o.detail

  Polní 7/2818, Přerov I -Město
  Montáž plastových oken, dveří, prosklených stěn a fasád. Dodávka a montáž žaluzií, parapetů, sítí, střešních oken, garážových vrat.

 4. MSV výtahy a.s.detail

  Svinarská 95, Hradec Králové 3, 50003, Hradec Králové
  Firma MSV-výtahy a.s. se zabývá montážemi, servisem a výrobou všech druhů lanových a hydraulických výtahů. Vyrábí jak osobní, nákladní výtahy, tak i jiná zdvihadla a plošiny. Dále firma provádí montáže nových zdvihacích zařízení, servis zdvihacích zařízení, opravy, generální opravy, revize, revizní