editace firmy

Nadační fond Mezinárodní fórum mládeže

Web: http://www.forum-festival.com/cz

Hudební festival s účastí v Disneylandu, hudební a taneční festival dětí, festival mládeže v Praze, hudební festival dětí a mládeže v Praze. S festivalem děti navštíví Vídeň, Riminy, Benátky, Berlín. Vítězstvím na festivalu si zajistí vystouepní na hlavním pódiu v Disneylandu v Paříži, či na zaoceánské lodi po cestě Středozemím.

Hodnocení firmy Nadační fond Mezinárodní fórum mládeže:
Rubriky:

Kontakt:

Nadační fond Mezinárodní fórum mládeže
Tatárkova 733/2,
Praha 9

E-mail: forum1@praha-cz.net
http://www.forum-festival.com/cz


Další firmy z rubriky Kultura a zábava

 1. Jaskula-malby - Malířdetail

  1. máje 473/4, Bolatice
  Malíři pokojů bytů, kanceláří. Malby, nátěry, tapety. Malování, lakování, malířské techniky. Nátěry fasád. Drobné opravy povrchů (tmelení, sádrování). Penetrační nátěry.Lepení stropních kazet a dekoračních lišt. Atd..

 2. Ladislav Vaculíkdetail

  Havlíčkovo náměstí 128, Jedovnice
  Nabízíme levné ubytování v penzionu na náměstí v Jedovnici. Poblíž leží Moravský Kras, Macocha, Punkevní jeskyně, Sloupsko-Šošůvské jeskyně a Blansko. Navštívit můžete větrný mlýn Rudice a Ostrov u Macochy, kostely Křtiny a Sloup.

 3. Studio DOXI - nahrávací studio, ozvučení produkcídetail

  Na vyhaslém 3160, Kaldno
  Mastering Nahrávání CD Skupina Kapela Natáčení CD Mikrofony Ozvučení Kulturní produkce Hudební produkce Výroba CD kopírování CD distribuce CD datové nosiče Nahrávací studio Masteringové studio Pořádání produkcí Audiotechnika Hudební technika Nahrávací technika

 4. MP3 jukeboxy, musicboxydetail

  Kramlova 332/1, Praha
  Profesionální MP3 jukeboxy, musicboxy pronájem. Prodej a pronájem elektronické šipky a stolní fotbálky pro komerční použití.