editace firmy

Jedtesdetmi.cz – kam s dětmi za poznáním a za zábavou

Web: http://www.jedtesdetmi.cz

Jedtesdetmi.cz jsou bezplatným cestovatelským a volnočasovým portálem zaměřeným na rodiny s dětmi.
Hledáte inspiraci, kam s dětmi na výlet? Zajímá Vás nabídka kurzů a kroužků ve vašem nejbližším okolí? Řešíte, kam s dětmi o prázdninách? Chcete poslat děti na tábor, ale nemáte přehled o táborech ve vaší blízkosti? Nechte se inspirovat nabídkou na Jedtesdetmi.cz!
Na serveru Jedtesdetmi.cz najdete databázi zajímavých míst (hradů, zámků, rozhleden, dětských a mateřských center, zimních stadionů, skiareálů, jeskyní, zoologických a botanických zahrad a podobně). Zpracovaná místa jsou doplňována o kurzy, kroužky a další aktivity nabízené pro děti v těchto místech, o nabídku rodinných pobytů, táborů, školních exkurzí v těchto místech a také o nabídku aktuálních jednorázových akcí vhodných pro rodiny s dětmi.

Vše je přehledně zpracováno, doplněno o popisy, fotografie a zkušenosti dalších rodin a vždy zaneseno do map.

Hodnocení firmy Jedtesdetmi.cz – kam s dětmi za poznáním a za zábavou:
Rubriky:

Kontakt:

Jedtesdetmi.cz – kam s dětmi za poznáním a za zábavou
K Lutové 4B
Plzeň-město

E-mail: info@jedtesdetmi.cz
http://www.jedtesdetmi.cz


Další firmy z rubriky Společnost

 1. Kat-way s.r.o.detail

  Klášterní 461, Slatiňany, 53821, Slatiňany
  Krejčovství Kat-way s.r.o. působí na trhu od roku 2008. Předmětem podnikání našeho krejčovství je výroba střihově propracovaných originálních dámských oděvů šitých na zakázku. Významnou součástí tvůrčí činnosti jsou také hedvábné oděvy a doplňky.

 2. Centrum volného času Botičdetail

  Na Slupi 19, Praha
  Centrum slouží pro využití volného času dětí i dospělých. Dětem se věnují zkušení pedagogové a lektoři. V dopoledních hodinách se věnujeme všem maminkám s malými dětmi. Rodičům nabízíme poradnu s odborníky, vzdělávací semináře, workshopy a relaxační programy.

 3. Radek Matoušek - CZECHeBaydetail

  Lnářská 1000, Humpolec
  Provádíme zprostředkování nákupování na největším aukčním portálu na světě, kterým je ebay. Stačí si pouze vybrat zboží na eBay a vyplnit náš formulář, vše ostatní vyřídíme za Vás. Nakupujte s CZECHeBay.cz za nejnižší ceny.

 4. Dárky se zážitky-Nezapomenutelné dárky pro každéhodetail

  Pálavské nám. 2d, Brno
  Dárky se zážitky-poskytujeme dárky pro každého.Měli jste někdy sen projet se luxusním automobilem,skočit padákem,zkusit zorbing či paintball?U nás je vše možné a nikdy na tyto zážitky nezapomenete.