editace firmy

Witzenmann Opava, spol. s r.o.

Web: www.witzenmann.cz

Výroba, vývoj,servis - pružné nerezové komponenty, vlnovcové kompenzátory,membránové vlnovce,nerezové trubky, tlakové kovové hadice.
Prodej: textilní, teflonové a pryžové kompenzátory,průmyslové hadice, komínové systémy,sada nářadí pro montáž flexibilních hadic.
Využití - automobilový průmysl, letecký průmysl, technické vybavení budov - plyn, výměníky tepla, potrubní uložení, výfukové systémy motorových vozidel, průmyslové větrání.
Nabízíme pružné nerezové elementy, které jsou ve světě distribuovány pod značkou HYDRA®.
Pobočka, obchodní zastoupení - Praha, Hybernská 40,tel.731 465 124.

Hodnocení firmy Witzenmann Opava, spol. s r.o.:
Fotogalerie firmy Witzenmann Opava, spol. s r.o.:
Výrobky firmy Witzenmann OpavaVlnovcové hadiceKovové hadice a kompenzátoryKovové vlnce
Rubriky:

Kontakt:

Witzenmann Opava, spol. s r.o.
Opava
Opava

Tel.: 553 623 908
Mobil: 603 285 983
E-mail: witzenmann.op@gmail.com
www.witzenmann.cz


Další firmy z rubriky Průmysl a výroba

 1. AREAL SYSTEMS s.r.o.detail

  Dobrovského 74, Brno
  Tiskneme nástěnné, stolní, plánovací kalendáře, diáře nebo novoročenky. Vytiskneme Vám vaše vlasní návrhy, nebo můžeme nabídnou připravené šablony do kterých jen vložíme vaše fotografie (logotyp) - fotokalendáře.

 2. VEKAMAF spol. s r.o.detail

  Klapkova 731/34, Praha
  Plechová střešní krytina s přírodním kamenným posypem gerard je přesně tím, co hledáte. Je velmi lehká, mimořádně odolná proti povětrnostním vlivům, dodáváme ji v mnoha barevných odstínech a sedmi tvarových modifikacích.

 3. Čalounictví Růžičkadetail

  Stránského 2a Brno, Brno
  Firma Čalounictví Růžička poskytuje nejen tradiční čalounické práce, ale také čalounění dveří, interiérů a výrobu čalouněných lůžek a matrací na míru. Dále nabízí drobné stolařské práce a opravy starožitného nábytku. Vhodný dekór, barva a materiál se vybírá z pestré palety potahových látek včetně př

 4. Crubo Praha, s.r.o.detail

  Grafická 950/22, Praha 5
  Vyrábíme a prodáváme mulčovací kůru, štěpku, biomasu, piliny. Zajišťujeme dopravní služby. Vykupujeme dřevní odpad, piliny, štěpku. Crubo Praha, s.r.o.