editace firmy

Piana Jan Drnek

Web: http://www.pianos.cz/produkty/pianina/

Firma Piana Drnek se specializuje na prodej a nákup pianin a klavírů značek yamaha,kawai,petrof,weinbach,scholze,rösler,bechstein,blüthner,förster,bösendorfer,schimmel,seiler,steinway,sauter,feurich,grotrian steinweg, aj. a k nalezení je ve Všerubech u Plzně. Firma Drnek piana má dlouholetou tradici, obchoduje s více než 15 zeměmi světa. Nabízí možnost odhadu ceny vašeho pianina, či klavíru po telefonu. Piana firma Piana Jan Drnek prodává, kupuje, opravuje, ladí a pronajímá piana.

Hodnocení firmy Piana Jan Drnek:
Rubriky:

Kontakt:

Piana Jan Drnek
Všeruby 42
Rokycany

E-mail: pianina@volny.cz
http://www.pianos.cz/produkty/pianina/


Další firmy z rubriky Kultura a zábava

 1. Jaskula-malby - Malířdetail

  1. máje 473/4, Bolatice
  Malíři pokojů bytů, kanceláří. Malby, nátěry, tapety. Malování, lakování, malířské techniky. Nátěry fasád. Drobné opravy povrchů (tmelení, sádrování). Penetrační nátěry.Lepení stropních kazet a dekoračních lišt. Atd..

 2. Ladislav Vaculíkdetail

  Havlíčkovo náměstí 128, Jedovnice
  Nabízíme levné ubytování v penzionu na náměstí v Jedovnici. Poblíž leží Moravský Kras, Macocha, Punkevní jeskyně, Sloupsko-Šošůvské jeskyně a Blansko. Navštívit můžete větrný mlýn Rudice a Ostrov u Macochy, kostely Křtiny a Sloup.

 3. Studio DOXI - nahrávací studio, ozvučení produkcídetail

  Na vyhaslém 3160, Kaldno
  Mastering Nahrávání CD Skupina Kapela Natáčení CD Mikrofony Ozvučení Kulturní produkce Hudební produkce Výroba CD kopírování CD distribuce CD datové nosiče Nahrávací studio Masteringové studio Pořádání produkcí Audiotechnika Hudební technika Nahrávací technika

 4. MP3 jukeboxy, musicboxydetail

  Kramlova 332/1, Praha
  Profesionální MP3 jukeboxy, musicboxy pronájem. Prodej a pronájem elektronické šipky a stolní fotbálky pro komerční použití.