editace firmy

www.hotovezaclony.cz

Web: http://www.hotovezaclony.cz/

Jsme rádi, že Vám můžeme nabídnout naši ponuku služeb a tovaru. Základním artiklem, kterým se zabývame jsou záclony a závěsy ovšem jsme schopni dodát jakýkoliv druh bytového textil jako třeba: ručníky, obrusy, polštáře nebo dopňky jako jsou: žabky, háčky, rolety, vitrážní palice a mnoho jiného. V našem e-shopu si z pohodlí Vašeho domova můžete objednat i šití Vámi zvolených textilií na míru dle Vašich představ. Na výběr jsou různé druhy záclonových látek kupříkladu: žakar, voál, organza, kreš kratší záclony vitrážky nebo závěsy od průsvitných až po black-out tedy světlo nepřepustné látky která je hodně oblíbená. Presvédčte se u nás www.hotovezaclony.cz

Hodnocení firmy www.hotovezaclony.cz:
Fotogalerie firmy www.hotovezaclony.cz:
Rubriky:

Kontakt:

www.hotovezaclony.cz
Matúškovo 808
Praha 1

Tel.: 00420 604 743 381
Mobil: 00420 604 743 381
E-mail: info@hotovezaclony.cz
http://www.hotovezaclony.cz/


Další firmy z rubriky Bydlení

 1. Bytový textil, kuchyňské potřeby, koupelnové doplňky, rohože, matrace, povlečenídetail

  Lípová 1965, český těšín
  Domácí potřeby,koupelnové doplňky,protismykové podložky, rozpěrné tyče, vstupní rohože, kuchyňské potřeby, bytový textil, ubrusy, naprony, polštáře, ručníky, osušky, stolové prostírání, přehozy přes postel, matrace, polštáře, povlečení, dekorační doplňky z tropického dřeva apod.

 2. Fotovolt systemdetail

  Babice 58, Havlíčkův Brod
  Firma Fotovolt system se zabývá realizacemi solárních elektráren od návrhu, projektu, servisu až po jejich zprovoznění. Navrhujeme a realizujeme fotovoltaické systémy pro domácnosti i podnikatele.

 3. PODLAHOVÉ KRYTINY : PLOVOUCÍ PODLAHYdetail

  Klimentská 1172/48, Praha 1
  Dodávka, montáž a kompletní servis podlahových krytin včetně renovace podlah. Specializace na laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, dřevěné podlahy z masivního dřeva, dubové parkety a PVC podlahy.

 4. Aston COM s.r.o.detail

  Makovského náměstí 2, Brno
  Jsme nový, dynamicky se rozvíjející internetový obchod nabízející široký sortiment nábytku a bytových doplňků z ratanu a jiných přírodních materiálů. Zboží "Skladem" odesíláme do 2 pracovních dnů. Na veškerý sortiment doprava zdarma.