editace firmy

Avanti life music - živá hudba na oslavy, svatby, plesy, firemní večírky

Web: http://www.avantimusic.cz

Avanti life music - nabízíme živou hudební produkci(široký český i zahraniční repertoir) na svatby, oslavy, plesy, taneční večery a jiné společenské i soukromé akce. Zároveň nabízíme také služby kameramana a fotografa.

Jsme profesionální hudebníci s mnohaletými zkušenostmi s vystupováním doma i v zahraničí. Zajistíme Vám skvělou hudbu i dobrou náladu. Pokud chystáte svatbu, oslavu narozenin, firemní večírek, ples, či jinou akci, neměli bychom tam chybět.

Akci můžeme moderovat také v němčině. Vystupujeme v Severomoravském a Zlínském kraji, nejčastěji v Ostravě, Vsetíně a okolí, ale po domluvě k Vám můžeme přijet kamkoliv.

V rámci našeho repertoáru Vám zahrajeme hity známých českých i zahraničních interpretů z oblasti popu, rocku, country i lidovek.

Disponujeme vlastní kvalitní aparaturou, kterou ozvučíme sál pro cca 400 lidí.

Hrajeme ve složení :
Dana Klapuchová - zpěv, moderování
Josef Hanák - klávesy, dechové nástroje, zpěv

Jako bonus můžeme pořídit zdarma zákazníkům videosestřih z akce do 3minut v HD kvalitě s možností umístění na Váš web.

Hodnocení firmy Avanti life music - živá hudba na oslavy, svatby, plesy, firemní večírky:
Rubriky:

Kontakt:

Avanti life music - živá hudba na oslavy, svatby, plesy, firemní večírky
Nová 27
Vsetín

Mobil: 731 484 128
E-mail: info@avantimusic.cz
http://www.avantimusic.cz


Další firmy z rubriky Společnost

 1. Kat-way s.r.o.detail

  Klášterní 461, Slatiňany, 53821, Slatiňany
  Krejčovství Kat-way s.r.o. působí na trhu od roku 2008. Předmětem podnikání našeho krejčovství je výroba střihově propracovaných originálních dámských oděvů šitých na zakázku. Významnou součástí tvůrčí činnosti jsou také hedvábné oděvy a doplňky.

 2. Centrum volného času Botičdetail

  Na Slupi 19, Praha
  Centrum slouží pro využití volného času dětí i dospělých. Dětem se věnují zkušení pedagogové a lektoři. V dopoledních hodinách se věnujeme všem maminkám s malými dětmi. Rodičům nabízíme poradnu s odborníky, vzdělávací semináře, workshopy a relaxační programy.

 3. Radek Matoušek - CZECHeBaydetail

  Lnářská 1000, Humpolec
  Provádíme zprostředkování nákupování na největším aukčním portálu na světě, kterým je ebay. Stačí si pouze vybrat zboží na eBay a vyplnit náš formulář, vše ostatní vyřídíme za Vás. Nakupujte s CZECHeBay.cz za nejnižší ceny.

 4. Dárky se zážitky-Nezapomenutelné dárky pro každéhodetail

  Pálavské nám. 2d, Brno
  Dárky se zážitky-poskytujeme dárky pro každého.Měli jste někdy sen projet se luxusním automobilem,skočit padákem,zkusit zorbing či paintball?U nás je vše možné a nikdy na tyto zážitky nezapomenete.