editace firmy

Pelikán.cz: Levné letenky online - akční letenky

Web: http://www.pelikan.cz

Pelikán.cz – na cestování a létání chytře… Vyhledávání a on-line rezervace letenek do celého světa – letenky od klasických leteckých společností, levné letenky od nízkonákladových leteckých přepravců (tj. low-cost letenky – nízkonákladové letenky od lowcostových aerolinií) i nejlevnější letenky v rámci akčních nabídek. Najdete u nás letenky do celého světa – Levné letenky do Londýna v Anglii, letenky do New Yorku v USA, levné letenky do Bangkoku, Tel Avivu i letenky levně do Hanoje. Nabízíme akční letenky po kontinentální Evropě, jako např. letenky do Paříže, letenky do Vídně, letenky do Říma či Soluně, stejně jako třeba akční letenky do Moskvy, letenky do Dubaje či letenky do Istanbulu… Kromě online rezervace a prodeje letenek poskytujeme také doplňkové služby pro cestovatele, jako např. pronájem aut v zahraničí, cestovní pojištění do zahraničí, nabídku vyhledávání a rezervace ubytování v zahraničí (On-line hostely, penziony a hotely v zahraničí).

Hodnocení firmy Pelikán.cz: Levné letenky online - akční letenky:
Rubriky:

Kontakt:

Pelikán.cz: Levné letenky online - akční letenky
U Národni galerie 478, Praha 5 - Zbraslav
Praha 5

Tel.: +420 226 200 777
Mobil: +420 774 004 989
E-mail: letenky@pelikan.cz
http://www.pelikan.cz


Další firmy z rubriky Letenky

 1. SPARK AIRTICKETS s.r.o.detail

  Jirečkova 5, Praha
  Potápění, kurzy potápění PADI a NAUI, vlastní česká potápěčská základna v Pakoštane Chorvatsko, potápěčské zájezdy do Chorvatska, Egypt, Malajsie, Maledivy, Mexiko, Galapágy, JAR, Indonésie a jinam

 2. Inzerce zdarma včetně loga a odkazu na vaše www stránkydetail

  Náměstí 14. října 1307/2, Praha 5, Praha
  Soukromá i firemní inzerce zdarma včetně fotografií, loga a odkazu na Vaše www stránky. Inzeráty můžete vyhledávat nejen dle zadaného klíčového slova, ale následně i dle jednotlivých krajů. Dále můžete zvolit, zda chcete vyhledávat nabídky či poptávky.

 3. mojeletenkadetail

  Hvozdná 159, Zlín 763 11, Zlín - Hvozdná
  Letenky od Letušky: rezervace i prodej letenek on-line! Levné letenky, speciální tarify, low cost - nízkonákladové letecké společnosti. Letenky všech leteckých společností. Levné letenky do celého světa snadno a rychle. Dále také zajištění víz, zájezdy a hotely, pronájem aut, cestovní pojištění a re

 4. Balónový zámek Radešíndetail

  Radešín 1, Radešín
  Vyhlídkové lety balónem přes Vysočinu. Zažijte let noční, zimní, prodloužený, sportovní či dle Vašeho přání.Škola pilotů horkovzdušných balónů. Chcete se věnovat létání s horkovzdušnými balóny a nevíte jak začít? Stačí nás kontaktovat.