editace firmy

UNIJAKK, spol. s r.o. - Restaurace Beseda Rakvice

Web: http://www.beseda-rakvice.cz

Restaurace Beseda leží přímo ve středu vinařské obce Rakvice. K dispozici je pivnice, noční bar,letní zahrádka s udírnou a grilem. Služby pro cykloturisty v rámci agentury CYKLISTÉ VÍTÁNI.

Hodnocení firmy UNIJAKK, spol. s r.o. - Restaurace Beseda Rakvice:
Rubriky:

Kontakt:

UNIJAKK, spol. s r.o. - Restaurace Beseda Rakvice
Náměstí 524
Břeclav

Mobil: 774515271
E-mail: besedarakvice@seznam.cz
http://www.beseda-rakvice.cz


Další firmy z rubriky Restaurace

 1. Kitchen De Luxedetail

  Wolkerova 1595, Frýdek-Místek
  Prodej gastro / gastronomické technologie jako je konvektomat, šokér, kávovary, pizza pece, multifunkční pánve, myčky, mycí stroje atd. Provádíme návrhy, projekce a studie gastro provozů. Půjčujeme konvektomaty zdarma na zkoušku do vašich provozoven.

 2. Ladislav Vaculíkdetail

  Havlíčkovo náměstí 128, Jedovnice
  Nabízíme levné ubytování v penzionu na náměstí v Jedovnici. Poblíž leží Moravský Kras, Macocha, Punkevní jeskyně, Sloupsko-Šošůvské jeskyně a Blansko. Navštívit můžete větrný mlýn Rudice a Ostrov u Macochy, kostely Křtiny a Sloup.

 3. Hotel Concertino Jindřichův Hradec  detail

  Náměstí Míru 141/II, Jindřichův Hradec
  Ubytování v jižních Čechách nabízí rodinný hotel Concertino. Ubytujte se v hotelu Concertino v historickém jádru města Jindřichův Hradec. Nabízíme vlastní hotelovou restauraci Zlatá Husa.

 4. Restaurace TINTO Brnodetail

  Grohova 2, Brno
  Restaurace, bar, gril v centru Brna. Nabízíme jídla zahraniční i typické domácí kuchyně. Pokud se chcete bavit a neutrácet peníze, přijďte k nám na "all inclusive menu" každý den.