editace firmy

Minor stavební s.r.o. České Budějovice

Web: http://www.zateplujemedomy.cz

Stavební firma Minor stavební s.r.o. České Budějovice se zaměřuje na stavby domů a provádí tyto stavební práce:
Zakládání staveb, základové desky, zděné stavby, hrubé stavby, zámkové dlažby, fasády včetně zateplení a zateplování domů.
Stavební opravy – rekonstrukce, obkladačské práce, stavby oplocení – montáž pletiva a ostatní stavební činnosti Vám provedou zedníci, obkladači, dlaždiči a stavební řemeslníci naší stavební společnosti Minor stavební s.r.o. ve městě České Budějovice a v sousedních okresech v oblasti Jihočeský kraj – Jižní Čechy.
Zajistíme Vám dodávky stavebního materiálu a zprostředkujeme další stavebně řemeslné práce - přidružená stavební výroba.
Stavební firma Minor stavební s.r.o. České Budějovice je v seznamu dodavatelů - ZELENÁ ÚSPORÁM.
Prioritou naší stavební firmy je pracovní spolehlivost a seriózní jednání se zákazníky. S nabízenými pracemi máme dostatečné zkušenosti, které jsou zárukou kvalitně odvedené práce.
Nabízíme:
Stavby domů, zakládání staveb, základové desky, zděné stavby, hrubé stavby, zateplení domů, zateplování fasád, fasády domů, zámkové dlažby, stavební opravy, stavební rekonstrukce, obkladačské práce, dlažby obklady, stavby komínů, stavby oplocení, montáž pletiva, stavební práce, zednické práce.

Hodnocení firmy Minor stavební s.r.o. České Budějovice:
Rubriky:

Kontakt:

Minor stavební s.r.o. České Budějovice
K Úsilnému 28
České Budějovice

Tel.: 387 220 776
Mobil: 723 914 649
E-mail: srba@zateplujemedomy.cz
http://www.zateplujemedomy.cz


Další firmy z rubriky Řemesla

 1. Jakub Voreldetail

  Roztoky u Jilemnice 224, Roztoky u Jilemnice
  Ruční zpracování kamene – šperky různých tvarů a barev, bytové doplňky, výroba na zakázku, internetový obchod kamenného designu

 2. MH-elektrodetail

  Drhovice 9, Tábor
  Nabízíme telef. či osobní konzultace v oblasti zabezpečovacích systémů . Návrhy technického řešení a specifikace dodávky, včetně kalkulace cen. Veškeré elektroinstalace pro Vaše bezpečí a pohodlí.

 3. Ferropolymer spol. s r.o.detail

  Polní 7/2818, Přerov I -Město
  Montáž plastových oken, dveří, prosklených stěn a fasád. Dodávka a montáž žaluzií, parapetů, sítí, střešních oken, garážových vrat.

 4. MSV výtahy a.s.detail

  Svinarská 95, Hradec Králové 3, 50003, Hradec Králové
  Firma MSV-výtahy a.s. se zabývá montážemi, servisem a výrobou všech druhů lanových a hydraulických výtahů. Vyrábí jak osobní, nákladní výtahy, tak i jiná zdvihadla a plošiny. Dále firma provádí montáže nových zdvihacích zařízení, servis zdvihacích zařízení, opravy, generální opravy, revize, revizní