editace firmy

prácenalaně.cz

Web: www.pracenalane.cz

Výškové práce Praha a okolí horolezeckou technikou. Tradice, kvalita a záruka. S prací na laně máme dlouholeté zkušenosti. Obvykle si sjednáme schůzku přímo v místě prací a následně obdržíte nezávaznou cenovou nabídku.
Nejčastěji provádíme čištěním a mytí tlakovou vodou WAP, odstranění řas, plísní a mechů z fasád a střech. Nátěry klempířských prvků a kovových konstrukcí. Opravujeme otvory v zateplených fasádách do strakapoudů. Provádíme montáž / demontáž ve výšce, nejčasteji klimatizační jednotky nebo reklama.

Hodnocení firmy prácenalaně.cz:
Rubriky:

Kontakt:

prácenalaně.cz
K remízku 8
Praha 4

Mobil: 603795401
E-mail: info@pracenalane.cz
www.pracenalane.cz


Další firmy z rubriky Řemesla

 1. Jakub Voreldetail

  Roztoky u Jilemnice 224, Roztoky u Jilemnice
  Ruční zpracování kamene – šperky různých tvarů a barev, bytové doplňky, výroba na zakázku, internetový obchod kamenného designu

 2. MH-elektrodetail

  Drhovice 9, Tábor
  Nabízíme telef. či osobní konzultace v oblasti zabezpečovacích systémů . Návrhy technického řešení a specifikace dodávky, včetně kalkulace cen. Veškeré elektroinstalace pro Vaše bezpečí a pohodlí.

 3. Ferropolymer spol. s r.o.detail

  Polní 7/2818, Přerov I -Město
  Montáž plastových oken, dveří, prosklených stěn a fasád. Dodávka a montáž žaluzií, parapetů, sítí, střešních oken, garážových vrat.

 4. MSV výtahy a.s.detail

  Svinarská 95, Hradec Králové 3, 50003, Hradec Králové
  Firma MSV-výtahy a.s. se zabývá montážemi, servisem a výrobou všech druhů lanových a hydraulických výtahů. Vyrábí jak osobní, nákladní výtahy, tak i jiná zdvihadla a plošiny. Dále firma provádí montáže nových zdvihacích zařízení, servis zdvihacích zařízení, opravy, generální opravy, revize, revizní