editace firmy

CGT - Plechové garáže

Web: http://www.garaze24.cz

Společnost CGT se zaměřuje na výrobu nestandardních plechových garáží připravených na zvláštní objednávku zákazníků. Zákazníci mohou díky širokým možnostem CGT stanovit mimo jiné rozměry konstrukce, druh střechy, druh vrat nebo přidání vstupních dveří. CGT dbá na to, aby se připravované garáže vyznačovaly nejen vysokou kvalitou, ale také vkusností. CGT jako výrobce garáží může nabídnout výhodnější ceny než zprostředkovatelé. Nabízí montáž garáží v ceně celé objednávky. Navíc se cena hradí teprve v den montáže a záloha se vybírá jen v případě zadání konstrukce atypické garáže.

Hodnocení firmy CGT - Plechové garáže:
Fotogalerie firmy CGT - Plechové garáže:
Rubriky:

Kontakt:

CGT - Plechové garáže
Jablůnka 189
Vsetín

Tel.: 603 261 677
E-mail: info@garaze24.cz
http://www.garaze24.cz


Další firmy z rubriky Společnost

 1. Kat-way s.r.o.detail

  Klášterní 461, Slatiňany, 53821, Slatiňany
  Krejčovství Kat-way s.r.o. působí na trhu od roku 2008. Předmětem podnikání našeho krejčovství je výroba střihově propracovaných originálních dámských oděvů šitých na zakázku. Významnou součástí tvůrčí činnosti jsou také hedvábné oděvy a doplňky.

 2. Centrum volného času Botičdetail

  Na Slupi 19, Praha
  Centrum slouží pro využití volného času dětí i dospělých. Dětem se věnují zkušení pedagogové a lektoři. V dopoledních hodinách se věnujeme všem maminkám s malými dětmi. Rodičům nabízíme poradnu s odborníky, vzdělávací semináře, workshopy a relaxační programy.

 3. Radek Matoušek - CZECHeBaydetail

  Lnářská 1000, Humpolec
  Provádíme zprostředkování nákupování na největším aukčním portálu na světě, kterým je ebay. Stačí si pouze vybrat zboží na eBay a vyplnit náš formulář, vše ostatní vyřídíme za Vás. Nakupujte s CZECHeBay.cz za nejnižší ceny.

 4. Dárky se zážitky-Nezapomenutelné dárky pro každéhodetail

  Pálavské nám. 2d, Brno
  Dárky se zážitky-poskytujeme dárky pro každého.Měli jste někdy sen projet se luxusním automobilem,skočit padákem,zkusit zorbing či paintball?U nás je vše možné a nikdy na tyto zážitky nezapomenete.