editace firmy

Pizza, kebab na telefon Horní Bříza, rozvozy pizzy, jídel, kebabu.

Web: http://pizzahornibriza.webnode.cz/

Pizza 370 - 470 g. Ručně dělaná, bohatě zdobená pizza na tenkém těstě dle italské receptury. Vynikající chut je zaručena díky tenkému těstu a bohatému zdobení čerstvými ingrediencemi. Rozvážíme pizzu, kebab, minutky a nápoje. Rozvoz Horní Bříza a okolí! AKCE: Za 3 pizzy cola zdarma !

Hodnocení firmy Pizza, kebab na telefon Horní Bříza, rozvozy pizzy, jídel, kebabu.:
Rubriky:

Kontakt:

Pizza, kebab na telefon Horní Bříza, rozvozy pizzy, jídel, kebabu.
Horní Bříza
Plzeň-sever

Tel.: 722270676
Mobil: 725487763
E-mail: pizzanatelefon@seznam.cz
http://pizzahornibriza.webnode.cz/


Další firmy z rubriky Restaurace

 1. Kitchen De Luxedetail

  Wolkerova 1595, Frýdek-Místek
  Prodej gastro / gastronomické technologie jako je konvektomat, šokér, kávovary, pizza pece, multifunkční pánve, myčky, mycí stroje atd. Provádíme návrhy, projekce a studie gastro provozů. Půjčujeme konvektomaty zdarma na zkoušku do vašich provozoven.

 2. Ladislav Vaculíkdetail

  Havlíčkovo náměstí 128, Jedovnice
  Nabízíme levné ubytování v penzionu na náměstí v Jedovnici. Poblíž leží Moravský Kras, Macocha, Punkevní jeskyně, Sloupsko-Šošůvské jeskyně a Blansko. Navštívit můžete větrný mlýn Rudice a Ostrov u Macochy, kostely Křtiny a Sloup.

 3. Hotel Concertino Jindřichův Hradec  detail

  Náměstí Míru 141/II, Jindřichův Hradec
  Ubytování v jižních Čechách nabízí rodinný hotel Concertino. Ubytujte se v hotelu Concertino v historickém jádru města Jindřichův Hradec. Nabízíme vlastní hotelovou restauraci Zlatá Husa.

 4. Restaurace TINTO Brnodetail

  Grohova 2, Brno
  Restaurace, bar, gril v centru Brna. Nabízíme jídla zahraniční i typické domácí kuchyně. Pokud se chcete bavit a neutrácet peníze, přijďte k nám na "all inclusive menu" každý den.