editace firmy

KPLED s.r.o.

Web: eshop.kpled.cz

KPLED s.r.o.
Dovozce, distributor a výrobce LED osvětlení
Firma KPLED se zabývá vlastním dovozem zboží z Evropského trhu a trhu mimo EU. Distribucí LED materiálu a svítidel a jejich montáží.

Sídlíme ve Vracově na ulici Dlouhá 806. Zde se nachází hlavní sklad a showroom s vystaveným zbožím, které si může zákazník dojít po domluvě prohlédnout. Showroom slouží jako vzorkovna, nejedná se tudíž přímo o prodejnu. Pokud máte zájem zboží na centrále i zakoupit, je nutno předem domluvit vychystání zboží na tel. 733 396 534, nebo na 776 202 067.

Hodnocení firmy KPLED s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

KPLED s.r.o.
Dlouhá 806
Hodonín

Mobil: 733396534
E-mail: objednavky@kpled.cz
eshop.kpled.cz


Další firmy z rubriky Zahrada

 1. EKOPLAST TELČ s.r.o.detail

  Hradecká 8, Telč
  Vyrábí a dodává bazény, plastové bazény, čistírny odpadních vod, domovní čističky, komunální a průmyslové čistírny, septiky, pískové filtry, nádrže, jímky, žumpy, vodoměrné šachty, přepravní bedny na ryby a plastové výrobky na zakázku.

 2. VRTANÉ STUDNY VYSOČINAdetail

  Na Podhoře 201, POLNÁ
  STUDNY,VRTANÉ STUDNY,VRTÁNÍ STUDNÍ,STUDNAŘSTVÍ-naše firma nabízí kompletní služby v oblasti vrtání studní za příznivé smluvní ceny nejen na Vysočině.Vyhledání-doprava-projekt-ZDARMA!Ceny od 700,-Kč za 1 metr!Záruka na vydatnost min.2000litrů za 24 hodin.Máme již 13 let praxe v oboru.VRTANÉ STUDNY PR

 3. Dětská hřiště – pro dětidetail

  K zastávce 23, Hradec Králové, 50341, Hradec Králové
  Dodáváme bezpečná dětská hřiště a dětské skluzavky od výrobce Jungle Gym. Prodáváme skluzavky, houpačky, prolézačky, hrací sestavy, pískoviště, dřevěné domečky. Zajistíme montáž i dopravu. Určeno pro privátní i veřejné účely.

 4. Jan Schlitzdetail

  Strážovská 652/99 Praha 5 Radotí 153 00, Praha 5
  Návrhy a projektování zahrad . Realizace zahrad,drobná zahradní architektury a všechvodních zahradních prvků