editace firmy

Angel Watch

Web: http://angelwatch.cz

Angel Watch se specializuje na poradenskou činnost a preventivně bezpečnostní průpravu dětí a mládeže. Pro soukromé školky a školy, dětské kolektivy, rodiče a pro všechny, kterým na dětech záleží. Ochrana, prevence a bezpečnost dětí je naším hlavním cílem a prioritou. Víte, jaké hrozby a nebezpečí na vaše děti číhají? Nehody, úrazy, útoky, únosy, týrání, zneužívání, dětská šikana… To nejsou jen plané pojmy. Chraňte vaše děti prevencí, nečekejte, až se něco stane, to může být už pozdě. Prevencí se má předcházet problémům a neštěstí.

Hodnocení firmy Angel Watch:
Rubriky:

Kontakt:

Angel Watch
Hrubého 1205/2
Praha 8

E-mail: hotline@ochranadeti.cz
http://angelwatch.cz


Další firmy z rubriky Služby

 1. 23webdesigndetail

  Vojanova 54, Opava
  Nabízíme profesionální webdesign za rozumné peníze. Naší silnou stránkou je jednoduchý, elegantní a funkční design webových stránek a špičková SEO optimalizace pro vyhledávače. Dodáváme redakční systém pro správu obsahu webových stránek zdarma.

 2. VIP adresa s.r.o.detail

  VIPADD Centrum, Vinohradská 2029/124, Praha 3
  Nabízíme sídlo společnosti v Praze pro Vaši firmu, virtuální kancelář a služby v oblasti zakládání firem, prodej společnosti READY MADE, prodej, převzetí nebo likvidace Vaší firmy.

 3. Odposlech mobilního telefonudetail

  V Zahradách 112, Stránčice, Všestary
  Odposlechy24.cz je český internetový obchod prodávající odposlechovou techniku. Zaměřujeme se zejména na odposlechy mobilních telefonů. V našem sortimentu najdete skryté kamery a rušičky signálu, detektory, štěnice a jiné speciální a zajímavé produkty. Většina prodávaných produktů má však za úkol sl

 4. Marketer, s.r.o.detail

  U Půjčovny 952/2, Praha
  Marketingová agentura