editace firmy

Kovosvar Rataj

Web: https://www.kovosvar.cz/

Kovovýroba Praha a okolí. Zabývám se zakázkovou výrobou z konstrukční oceli a nerezu, hliníku a jeho slitin. Pergoly, přístřešky, nájezdy, bezpečnostní prvky - mříže, dveře, vrata, vývěsky, apod. Dále vykonávám činnosti svářečského technologa dle ČSN EN ISO 14 731 a odborného poradenství v oblasti svařování.

Hodnocení firmy Kovosvar Rataj:
Rubriky:

Kontakt:

Kovosvar Rataj
Nad Dálnicí 1272
Praha 5

Mobil: 736698664
E-mail: jan.rataj@kovosvar.cz
https://www.kovosvar.cz/


Další firmy z rubriky Řemesla

 1. Jakub Voreldetail

  Roztoky u Jilemnice 224, Roztoky u Jilemnice
  Ruční zpracování kamene – šperky různých tvarů a barev, bytové doplňky, výroba na zakázku, internetový obchod kamenného designu

 2. MH-elektrodetail

  Drhovice 9, Tábor
  Nabízíme telef. či osobní konzultace v oblasti zabezpečovacích systémů . Návrhy technického řešení a specifikace dodávky, včetně kalkulace cen. Veškeré elektroinstalace pro Vaše bezpečí a pohodlí.

 3. Ferropolymer spol. s r.o.detail

  Polní 7/2818, Přerov I -Město
  Montáž plastových oken, dveří, prosklených stěn a fasád. Dodávka a montáž žaluzií, parapetů, sítí, střešních oken, garážových vrat.

 4. MSV výtahy a.s.detail

  Svinarská 95, Hradec Králové 3, 50003, Hradec Králové
  Firma MSV-výtahy a.s. se zabývá montážemi, servisem a výrobou všech druhů lanových a hydraulických výtahů. Vyrábí jak osobní, nákladní výtahy, tak i jiná zdvihadla a plošiny. Dále firma provádí montáže nových zdvihacích zařízení, servis zdvihacích zařízení, opravy, generální opravy, revize, revizní