editace firmy

Marek Petráň

Web: http://www.wallner-kobra.cz

Poskytování služeb v oblasti DTP (www.dtpcom.cz), grafických prací, provozovatel specializovaného eshopu www.wallner-kobra.cz, provozovatel webových stránek www.emenumaker.com - stránky určené k online výrobě jídelních lístků, provozovatel webových stránek www.jaknahypo.cz. Poskytování finančních služeb v oblasti hypotečních úvěrů, investic a pojištění.

Hodnocení firmy Marek Petráň:
Rubriky:

Kontakt:

Marek Petráň
Bellušova 1868/52
Praha 5

Mobil: 724616410
E-mail: marek.petran@email.cz
http://www.wallner-kobra.cz


Další firmy z rubriky Restaurace

 1. Kitchen De Luxedetail

  Wolkerova 1595, Frýdek-Místek
  Prodej gastro / gastronomické technologie jako je konvektomat, šokér, kávovary, pizza pece, multifunkční pánve, myčky, mycí stroje atd. Provádíme návrhy, projekce a studie gastro provozů. Půjčujeme konvektomaty zdarma na zkoušku do vašich provozoven.

 2. Ladislav Vaculíkdetail

  Havlíčkovo náměstí 128, Jedovnice
  Nabízíme levné ubytování v penzionu na náměstí v Jedovnici. Poblíž leží Moravský Kras, Macocha, Punkevní jeskyně, Sloupsko-Šošůvské jeskyně a Blansko. Navštívit můžete větrný mlýn Rudice a Ostrov u Macochy, kostely Křtiny a Sloup.

 3. Hotel Concertino Jindřichův Hradec  detail

  Náměstí Míru 141/II, Jindřichův Hradec
  Ubytování v jižních Čechách nabízí rodinný hotel Concertino. Ubytujte se v hotelu Concertino v historickém jádru města Jindřichův Hradec. Nabízíme vlastní hotelovou restauraci Zlatá Husa.

 4. Restaurace TINTO Brnodetail

  Grohova 2, Brno
  Restaurace, bar, gril v centru Brna. Nabízíme jídla zahraniční i typické domácí kuchyně. Pokud se chcete bavit a neutrácet peníze, přijďte k nám na "all inclusive menu" každý den.