editace firmy

olzalogistic.com, s.r.o.

Web: https://www.olzalogistic.cz/

Logistika představuje organizaci, plánování, řízení a realizaci toků zboží vývojem a nákupem počínaje, výrobou a distribucí podle objednávky konečného zákazníka konče tak, aby byly splněny všechny požadavky trhu při minimálních nákladech a minimálních kapitálových výdajích. Na nula nečekejte a napište nám. Frontu bylo nutné neustále zásobovat střelivem, potravinami, lidmi f?rst i zbraněmi. Zajistíme Vám přístup směrem k OlzaPanelu. V moderním válečnictví se důležitost logistiky ukázala naplno. letech, stalo se tak v DE FORENEDE STATER jako snaha ještě více snížit náklady.

Hodnocení firmy olzalogistic.com, s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

olzalogistic.com, s.r.o.
Protifašistických bojovníků 1329/19
Praha 3

Tel.: +420734167826
E-mail: olzalogistic.cz@gmail.com
https://www.olzalogistic.cz/


Další firmy z rubriky Doprava

 1. Pronájem limuzíny a luxusních vozů s řidičem, transferydetail

  Templová 6, Praha 1, 11 000, Praha 1
  Nabízíme kompletní služby v oblasti osobní přepravy od limuzín až po velkokapacitní autobusy. Zajistíme přistavení vozu s řidičem dle Vašeho přání, transfery z letiště do určeného hotelu nebo sídla Vaší firmy, přepravu zpět na letiště, transfery mezi městy, eskortní dopravu a okružní jízdy.

 2. Tomáš Tichýdetail

  Tř. Legionářů 1571/5, Jihlava, Jihlava
  Provozování taxislužby, přeprava zásilek a menších nákladů po celé ČR i zahraničí. Výhodné ceny na dálkové trasy. Nonstop služby.

 3. Stěhování Tavočer s.r.o.detail

  Nad Vinným potokem 2, Praha 10
  Naše firma Vás kompletně přestěhuje, pomůže i poskytne praktické rady a tipy. Nemusíte si se stěhováním dělat žádné starosti. Jsme schopni zajistit kompletní stěhovací služby a Vy na nic nemusíte sáhnout. Vše uděláme a odstěhujeme za Vás. Veškerý průběh stěhování koordinujeme tak, aby se nezvyšovaly

 4. Autodoprava AutoHODdetail

  K Hrušovu 4, Praha 10
  Autodoprava AutoHOD – vnitrostátní nákladní a kamionová doprava. Spedice a přeprava v Čr i zahraničí.