editace firmy

Roubenka Štěpánka s.r.o.

Web:

Roubenka Štěpánka se nachází ve městě Svratka na Vysočině a je k dispozici k celoročnímu pronájmu. Je vhodná pro ubytování pro rodiny s dětmi, ale i jednotlivce, páry a skupiny. Nabízí 7 míst k pohodlnému přespání (3 pokoje) a 2 přistýlky. Má plně vybavenou kuchyň, 2 koupelny, WIFI a velkou zahradu.

Hodnocení firmy Roubenka Štěpánka s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

Roubenka Štěpánka s.r.o.
Hlavní 6
Svitavy

Mobil: +420 733 404 527
E-mail: nasuada00@centrum.cz


Další firmy z rubriky Ubytování

 1. Hotel Concertino Jindřichův Hradec  detail

  Náměstí Míru 141/II, Jindřichův Hradec
  Ubytování v jižních Čechách nabízí rodinný hotel Concertino. Ubytujte se v hotelu Concertino v historickém jádru města Jindřichův Hradec. Nabízíme vlastní hotelovou restauraci Zlatá Husa.

 2. Rodinný penzion Veverčí dvůrdetail

  Roseč 8, Jindřichův Hradec
  Penzion Veverčí Dvůr nabízí ideální místo pro rodinnou dovolenou s dětmi. Rodinný penzion byl vybudován s ohledem pro rodiny s dětmi včetně batolat. Penzion se nachází nedaleko města Jindřichův Hradec.

 3. Autokemp a privátní ubytování Planik v Chorvatsko.detail

  Planik v Ražanci kraj Zadaru, Dalmácie, Chorvatsko., Zadar
  Autokemp Planik v Ražanci kraj Zadaru, Dalmácie, Chorvatsko. Autokemp a privátní ubytování pro kempink a karavany v Chorvatsku. Pronájem stanů, pronájem karavanů, pronájem mobilních domů, kempink, odpočinek, poznávací výlety, ubytování pro skupiny, levné a dostupné ubytování. PŘÍMÝ KONTAKT.

 4. Hotel Minor ubytování České Budějovicedetail

  Školní 293/8, České Budějovice 37010, České Budějovice
  Hotel Minor ubytování České Budějovice. Ubytování v klidné a tiché části města České Budějovice Vám nabídne rodinný tříhvězdičkový hotel Minor a poskytne Vám levné ubytování v kvalitně vybavených pokojích již od 350,- Kč za osobu / noc. Kromě ubytování ve městě České Budějovice Vám hotel Minor nab