editace firmy

Tomáš Hlavsa

Web: www.help1.cz

Tomáš Hlavsa - účetní poradce v Plzni. Účetnictví, daně, poradenství a zakládání společností s.r.o. a pomoc při zahájení podnikání fyzickým osobám.
Nabízíme založení s.r.o. na klíč za konečnou cenu 23.900 Kč,
včetně všech souvisejících poplatků - nejlepší konečná cena na trhu (platba za notářský zápis, soudní poplatky a navíc i platba za živnost). Co nejmenší zatížení pro klienta, zkušenost, rychlé vyřízení a dobrá cena...
K založení s.r.o. zdarma konzultace k dalším krokům k "rozběhnutí firmy".

Hodnocení firmy Tomáš Hlavsa:
Rubriky:

Kontakt:

Tomáš Hlavsa
Slovanská 80
Plzeň-město

Tel.: 371 423 864
Mobil: 722 216 156
E-mail: info@help1.cz
www.help1.cz


Další firmy z rubriky Služby

 1. 23webdesigndetail

  Vojanova 54, Opava
  Nabízíme profesionální webdesign za rozumné peníze. Naší silnou stránkou je jednoduchý, elegantní a funkční design webových stránek a špičková SEO optimalizace pro vyhledávače. Dodáváme redakční systém pro správu obsahu webových stránek zdarma.

 2. VIP adresa s.r.o.detail

  VIPADD Centrum, Vinohradská 2029/124, Praha 3
  Nabízíme sídlo společnosti v Praze pro Vaši firmu, virtuální kancelář a služby v oblasti zakládání firem, prodej společnosti READY MADE, prodej, převzetí nebo likvidace Vaší firmy.

 3. Odposlech mobilního telefonudetail

  V Zahradách 112, Stránčice, Všestary
  Odposlechy24.cz je český internetový obchod prodávající odposlechovou techniku. Zaměřujeme se zejména na odposlechy mobilních telefonů. V našem sortimentu najdete skryté kamery a rušičky signálu, detektory, štěnice a jiné speciální a zajímavé produkty. Většina prodávaných produktů má však za úkol sl

 4. Marketer, s.r.o.detail

  U Půjčovny 952/2, Praha
  Marketingová agentura