editace firmy

Metalchem Dexter CZ, s.r.o.

Web: http://www.metalchem.cz/cz/uvod/

Nabízíme široké spektrum chemických přípravků, jejichž využití je možné v mnoha oblastech všeobecného a automobilového průmyslu. Navrhujeme nejlepší možná technologická řešení v oblasti povrchových úprav kovových materiálů. Zajišťujeme odborné poradenství při zavádění nových technologií, včetně řešení všech technických problémů.

Hodnocení firmy Metalchem Dexter CZ, s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

Metalchem Dexter CZ, s.r.o.
Stodůlky, Příčka 2739/6
Praha 5

Tel.: +420739 630 994
E-mail: novy@metalchem.cz
http://www.metalchem.cz/cz/uvod/


Další firmy z rubriky Průmysl a výroba

 1. AREAL SYSTEMS s.r.o.detail

  Dobrovského 74, Brno
  Tiskneme nástěnné, stolní, plánovací kalendáře, diáře nebo novoročenky. Vytiskneme Vám vaše vlasní návrhy, nebo můžeme nabídnou připravené šablony do kterých jen vložíme vaše fotografie (logotyp) - fotokalendáře.

 2. VEKAMAF spol. s r.o.detail

  Klapkova 731/34, Praha
  Plechová střešní krytina s přírodním kamenným posypem gerard je přesně tím, co hledáte. Je velmi lehká, mimořádně odolná proti povětrnostním vlivům, dodáváme ji v mnoha barevných odstínech a sedmi tvarových modifikacích.

 3. Čalounictví Růžičkadetail

  Stránského 2a Brno, Brno
  Firma Čalounictví Růžička poskytuje nejen tradiční čalounické práce, ale také čalounění dveří, interiérů a výrobu čalouněných lůžek a matrací na míru. Dále nabízí drobné stolařské práce a opravy starožitného nábytku. Vhodný dekór, barva a materiál se vybírá z pestré palety potahových látek včetně př

 4. Crubo Praha, s.r.o.detail

  Grafická 950/22, Praha 5
  Vyrábíme a prodáváme mulčovací kůru, štěpku, biomasu, piliny. Zajišťujeme dopravní služby. Vykupujeme dřevní odpad, piliny, štěpku. Crubo Praha, s.r.o.