editace firmy

BIOOZON s.r.o.

Web: https://www.bioozon.cz

Společnost BIOOZON je český inovativní výrobce a distributor generátorů OZONU O3 vhodných pro každodenní péči o čistotu a zdraví v profesionálním i domácím prostředí. Odborníci z celého světa uznávají OZON jako nejekologičtějšího a nejúčinnějšího ochránce našeho zdraví, protože má silné dezinfekční a oxidační účinky. Dezinfekční účinky OZONU - dostane se všude a důsledně likviduje viry, bakterie, plísně, roztoče, alergeny a parazity. Oxidační účinky OZONU - reaguje se širokým spektrem chemických látek včetně pesticidů a tím z nich dělá zdraví neškodné sloučeniny. OZON je nezbytný pomocník ve zdravotnictví, potravinářství, vodohospodářství a dalších oborech.

Hodnocení firmy BIOOZON s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

BIOOZON s.r.o.
Bezručova 618, Frýdlant
Frýdek-Místek

Tel.: 608 30 30 91
Mobil: 608 30 30 91
E-mail: suska@bioozon.cz
https://www.bioozon.cz


Další firmy z rubriky Bydlení

 1. Bytový textil, kuchyňské potřeby, koupelnové doplňky, rohože, matrace, povlečenídetail

  Lípová 1965, český těšín
  Domácí potřeby,koupelnové doplňky,protismykové podložky, rozpěrné tyče, vstupní rohože, kuchyňské potřeby, bytový textil, ubrusy, naprony, polštáře, ručníky, osušky, stolové prostírání, přehozy přes postel, matrace, polštáře, povlečení, dekorační doplňky z tropického dřeva apod.

 2. Fotovolt systemdetail

  Babice 58, Havlíčkův Brod
  Firma Fotovolt system se zabývá realizacemi solárních elektráren od návrhu, projektu, servisu až po jejich zprovoznění. Navrhujeme a realizujeme fotovoltaické systémy pro domácnosti i podnikatele.

 3. PODLAHOVÉ KRYTINY : PLOVOUCÍ PODLAHYdetail

  Klimentská 1172/48, Praha 1
  Dodávka, montáž a kompletní servis podlahových krytin včetně renovace podlah. Specializace na laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, dřevěné podlahy z masivního dřeva, dubové parkety a PVC podlahy.

 4. Aston COM s.r.o.detail

  Makovského náměstí 2, Brno
  Jsme nový, dynamicky se rozvíjející internetový obchod nabízející široký sortiment nábytku a bytových doplňků z ratanu a jiných přírodních materiálů. Zboží "Skladem" odesíláme do 2 pracovních dnů. Na veškerý sortiment doprava zdarma.