editace firmy

Metal shark, s.r.o.

Web: http://www.metalshark.cz/

Jsme moderní účetní a poradenská firma. Účetními službami se zabýváme již od roku 1996 a za dobu svého působení jsme nasbírali množství zkušeností pro vedení daňové evidence, účetnictví a mezd malých i větších firem podnikajících v různých oborech.
Vedení účetnictví pojímáme jako širokou škálu komplexních vzájemně propojených účetních služeb. Nabízíme externí vedení daňové evidence, účetnictví a mezd pro fyzické a právnické osoby na jižní Moravě, zejména Brno a okolí.Tedy nejen, že vám zaručíme bezchybně vedené účetnictví a optimálně vypočteme daňovou povinnost, ale svým klientům jsme neustále nablízku, připraveni kdykoliv pomoci či poradit.

Hodnocení firmy Metal shark, s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

Metal shark, s.r.o.
Tikovická 519/3
Brno-venkov

Mobil: 725 745 140
E-mail: r.moritzova@seznam.cz
http://www.metalshark.cz/


Další firmy z rubriky Peníze

 1. Přefinancování hypotékdetail

  Na Záhonech 73, Praha
  Přefinancování (někdy také přeúvěrování) umožní velkou úsporu Vašich financí. Jste v situaci, kdy máte několik půjček a nevíte co s tím? Několik poplatků, několik starostí, často nevýhodné půjčky, které Vás stojí hodně peněz?

 2. ČMR - hypoteční, s.r.o.detail

  Francouzská 171/28, Praha 2
  Informační web o hypotékách, firma poskytuje nebankovní hypotéky.

 3. Finanční poradenství - poradenství Finance-Les.czdetail

  K Novému Dvoru 217/37 Praha 4, Praha 4
  Nabízíme profesionální finanční poradenství. Provedeme analýzu vaší současné finanční situace a připravíme osobní finanční plán, který vám ušetří i vydělá peníze. Stabilizujeme vaši aktuální finanční situaci. Naše poradenství vás připraví na budoucnost. Finanční poradenství Finance-Les.cz vám navrhn

 4. Financování bydlenídetail

  Milánská 419, Praha
  Projekt financování bydlení vznikl za účelem sdělovat jednoduché a srozumitelné informace o možnostech pořízení vlastního bydlení. V dnešní době je tato cesta velice žádaná především mladými lidmi.