editace firmy

ZEMI stavební stroje s.r.o.

Web:

Provádíme prodej a servis na smykové nakladače a kloubové nakladače značky WECAN, vysokozdvižné vozíky, minirypadla, pásová rypadla, bagry, traktorbagry – rypadlonakladače značky Terex, teleskopické manipulátory i přídavné zařízení.

Nabízíme nové stroje za cenu ojetých.

Hodnocení firmy ZEMI stavební stroje s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

ZEMI stavební stroje s.r.o.
U Cihelny 199 - Otín, Jindřichův Hradec 377 01
Jindřichův Hradec

Tel.: +420 384 325 616
Mobil: +420 602 404 119
E-mail: info@zemi.cz


Další firmy z rubriky Průmysl a výroba

 1. AREAL SYSTEMS s.r.o.detail

  Dobrovského 74, Brno
  Tiskneme nástěnné, stolní, plánovací kalendáře, diáře nebo novoročenky. Vytiskneme Vám vaše vlasní návrhy, nebo můžeme nabídnou připravené šablony do kterých jen vložíme vaše fotografie (logotyp) - fotokalendáře.

 2. VEKAMAF spol. s r.o.detail

  Klapkova 731/34, Praha
  Plechová střešní krytina s přírodním kamenným posypem gerard je přesně tím, co hledáte. Je velmi lehká, mimořádně odolná proti povětrnostním vlivům, dodáváme ji v mnoha barevných odstínech a sedmi tvarových modifikacích.

 3. Čalounictví Růžičkadetail

  Stránského 2a Brno, Brno
  Firma Čalounictví Růžička poskytuje nejen tradiční čalounické práce, ale také čalounění dveří, interiérů a výrobu čalouněných lůžek a matrací na míru. Dále nabízí drobné stolařské práce a opravy starožitného nábytku. Vhodný dekór, barva a materiál se vybírá z pestré palety potahových látek včetně př

 4. Crubo Praha, s.r.o.detail

  Grafická 950/22, Praha 5
  Vyrábíme a prodáváme mulčovací kůru, štěpku, biomasu, piliny. Zajišťujeme dopravní služby. Vykupujeme dřevní odpad, piliny, štěpku. Crubo Praha, s.r.o.