editace firmy

FIDE s.r.o.

Web: www.fide.cz

Výroba,zavádění nových trendů - dámská intimní hygiena, hygienické potřeby.
Sortiment výrobků:
- menstruační vložky, slipové vložky, vložky s křidélky, menstruační tampóny,výrobky pro lehkou inkontinenci, probiotické menstruační vložky, extra savé vložky s možností sterilizace pro ženy po porodu a po gynekologických zákrocích, odličovací tampony, vatové tyčinky, papírové kapesníky, toaletní papír, vlhčené ubrousky.
Značky - MICCI,CARIN,OASIS, Carine ProBiotic - výrobek roku 2012, jediný na trhu. Poskytuje ochranu poševní sliznice,obnovuje rovnováhu vaginální mikroflóry,pomáhá odstraňovat kvasinkové infekce pochvy. Vhodná jak pro zdravé ženy, tak i pro ženy s vaginálními záněty.
Firma Fide s.r.o.- držitel certifikátu Vývoj, výroba a prodej hygienických potřeb od auditorské společnosti LL-C Certification.

Hodnocení firmy FIDE s.r.o.:
Rubriky:

Kontakt:

FIDE s.r.o.
Brtnice 35
Jihlava

Tel.: 567 216 390
E-mail: fidebrtnice@gmail.com
www.fide.cz


Další firmy z rubriky Velkoobchody

 1. Růžena Zachařová Plyšové hračkydetail

  Žižkova 143, Pardubice
  Velkoobchod, eshop plyšové hračky. Plyšáci, plyšová zvířátka všech druhů a velikostí. Nezávadné, atestované plyšové hračky Otto-toys.

 2. Army Shop WH SHOPdetail

  Slavíkova 76/4 Hořovice, Hořovice
  Army Shop, prodej zboží pro airsoft, paintball, outdoor, reenacting první a druhé světové války, použité armádní zboží

 3. KLAUN game editiondetail

  Vaďovce 155, Kostolné
  KLAUN game edition sa zaoberá tvorbou a vydávaním moderných spoločenských hier, stolových hier, kartových a kartových zberateľských hier od slovenských autorov. Na objednávku vyrobíme pre Vás hru na mieru len a len pre Vás. Je to zaujímavý prezentačný predmet, darček výnimočným, či verným zákazníko

 4. Velkoobchod dámské oděvy z Anglie a Franciedetail

  Žitná 1688/3, Praha 1
  Velkoobchod Silueta nabízí módní značkové kolekce firem a návrhářů z Londýna a Paříže. V kolekcích uvedených značek si vždy vyberete z množství trendy kousků, které Vás překvapí vysokou módností a příznivou cenou, která zaručí jejich dobrou prodejnost. Nové zboží několikrát do měsíce. www.velkoobcho