editace firmy

Radka Schwarzová Vodohospodářská projekce

Web: http://www.vhp-s.cz/

Vodohospodářská projekce. Projektujeme stavby: Kanalizace, vodovod, Čistírny odpadních vod, ČOV, Kořenové ČOV, zemní filtry aj. Zajišťujeme projekty na klíč, odbornou konzultaci a návrh řešení, inženýrskou činnost, geodetické zaměření podkladů pro projekt. Geodetické zaměření a projekt skutečného provedení stavby. Zajištění úprav PRVKUK. Naše firma je připravena realizovat projekty pro soukromé investory i celé obce
Jsme časově flexibilní a projektujeme na území celé české republiky

Hodnocení firmy Radka Schwarzová Vodohospodářská projekce:
Rubriky:

Kontakt:

Radka Schwarzová Vodohospodářská projekce
Litoměřická 17
Litoměřice

Tel.: 416 748 088
Mobil: 774 057 313
E-mail: radka.s@vhp-s.cz
http://www.vhp-s.cz/


Další firmy z rubriky Bydlení

 1. Bytový textil, kuchyňské potřeby, koupelnové doplňky, rohože, matrace, povlečenídetail

  Lípová 1965, český těšín
  Domácí potřeby,koupelnové doplňky,protismykové podložky, rozpěrné tyče, vstupní rohože, kuchyňské potřeby, bytový textil, ubrusy, naprony, polštáře, ručníky, osušky, stolové prostírání, přehozy přes postel, matrace, polštáře, povlečení, dekorační doplňky z tropického dřeva apod.

 2. Fotovolt systemdetail

  Babice 58, Havlíčkův Brod
  Firma Fotovolt system se zabývá realizacemi solárních elektráren od návrhu, projektu, servisu až po jejich zprovoznění. Navrhujeme a realizujeme fotovoltaické systémy pro domácnosti i podnikatele.

 3. PODLAHOVÉ KRYTINY : PLOVOUCÍ PODLAHYdetail

  Klimentská 1172/48, Praha 1
  Dodávka, montáž a kompletní servis podlahových krytin včetně renovace podlah. Specializace na laminátové plovoucí podlahy, dřevěné plovoucí podlahy, dřevěné podlahy z masivního dřeva, dubové parkety a PVC podlahy.

 4. Aston COM s.r.o.detail

  Makovského náměstí 2, Brno
  Jsme nový, dynamicky se rozvíjející internetový obchod nabízející široký sortiment nábytku a bytových doplňků z ratanu a jiných přírodních materiálů. Zboží "Skladem" odesíláme do 2 pracovních dnů. Na veškerý sortiment doprava zdarma.