editace firmy

Pepoš-Moto

Web: www.pepos-moto.cz

Jsme malý motoservis sídlící na jižní Moravě ve městě Břeclav. Zabýváme se opravami všech evropských a japonských motocyklů. V minulosti jsme se specializovali na přestavby pro Stuntriding včetně vlastní výroby trubkových rámů a kompletním sortimentem právě pro tento sport pod značnou „czechstuntparts“, které do dnes jezdí na motorkách ne jen v ČR, ale také v zahraničí. Momentálně se ale zabýváme spíše stavbami závodními nebo cafe racer. Máme motorovou brzdu, která nám neslouží pouze k měření výkonu a ladění, ale používáme ji hlavně k zjištění závad a opravám třeba právě v zimním období kdy není možné motocykl projet. Dále provádíme úpravy sériových řídících jednotek, které nám nabízí široké spektrum možností úprav a nastavení, včetně závodních funkcí.

Více se dozvíte na našem facebookovém a instagromovém profilu, kde jsme stále aktivní.

Hodnocení firmy Pepoš-Moto:
Rubriky:

Kontakt:

Pepoš-Moto
Na Zvolenci 568/2c
Břeclav

Tel.: 736 161 948
E-mail: pepos-moto@seznam.cz
www.pepos-moto.cz


Další firmy z rubriky Řemesla

 1. Jakub Voreldetail

  Roztoky u Jilemnice 224, Roztoky u Jilemnice
  Ruční zpracování kamene – šperky různých tvarů a barev, bytové doplňky, výroba na zakázku, internetový obchod kamenného designu

 2. MH-elektrodetail

  Drhovice 9, Tábor
  Nabízíme telef. či osobní konzultace v oblasti zabezpečovacích systémů . Návrhy technického řešení a specifikace dodávky, včetně kalkulace cen. Veškeré elektroinstalace pro Vaše bezpečí a pohodlí.

 3. Ferropolymer spol. s r.o.detail

  Polní 7/2818, Přerov I -Město
  Montáž plastových oken, dveří, prosklených stěn a fasád. Dodávka a montáž žaluzií, parapetů, sítí, střešních oken, garážových vrat.

 4. MSV výtahy a.s.detail

  Svinarská 95, Hradec Králové 3, 50003, Hradec Králové
  Firma MSV-výtahy a.s. se zabývá montážemi, servisem a výrobou všech druhů lanových a hydraulických výtahů. Vyrábí jak osobní, nákladní výtahy, tak i jiná zdvihadla a plošiny. Dále firma provádí montáže nových zdvihacích zařízení, servis zdvihacích zařízení, opravy, generální opravy, revize, revizní